PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara Buluşması

Sayfa : [1] 2

Yasiny19
04-Şubat-2013, 02:27
Arkadaşlar Merhaba,
Ankara' da artık toplanmalı bir katılım listesi de biz oluşturalım.
Yine İstanbul' da olduğu gibi katılıma göre ortak karar alarak yer, zaman ve mekan ayarlayalım.
Buluşmaya gelebilecek arkadaşlar isimlerimizi listeye ekleyelim :)

1.)Yasin

kanikarali
05-Şubat-2013, 23:51
Ankara'lılar neredesiniz arkadaşlar? Yasiny19 arkadaşımız 2'dir davet yapıyor kimseden ses yok. Ben Ankara Batıkent'ten Beyaz 35 EBM 94 CERATO. Çevremde bir sürü KIA'cı arkadaş görüyorum, gözlerinin içine bakıyorum. Buluşmadan önce hele bir kimler var ses verin. Bahar'da (Nisan ayı gibi) bir buluşma organize edebiliriz.

2. kanikarali

leventlevent
06-Şubat-2013, 08:55
3. burhan oguz (bulusma zamanında türkiye'de isem katılacağım)

Hasan hoca
06-Şubat-2013, 20:22
bende varım:thumbup1:

Alicanım
06-Şubat-2013, 21:18
Ankaradan sadece dört kişi mi var?

kanikarali
06-Şubat-2013, 23:23
bende varım:thumbup1:
Hocam önce niyetli kimler var bir bakalım. Talebe göre hareket ederiz. Bende sık sık Ankara dışına çıkıyorum ve internet ortamından da ayrı kalıyorum.

saygılar..

Hasan hoca
06-Şubat-2013, 23:31
tamam ali bey,saygı bizden.

okman06
07-Şubat-2013, 19:00
uzun bir süre ankara dışında olcam yoksa mutlaka gelirdim arkadaslar.

Serdar
07-Şubat-2013, 19:27
Arkadaşlar buluştuğunuz zaman aranızda bir çekiliş yaparsanız seçilen arkadaşımıza forum adına çam sakızı çoban armağanı bir hediye göndermek istiyoruz ;)

ismaildikmen
07-Şubat-2013, 19:31
Bu değil, bu hiç değil bizi anlamıyorsunuz işte bu. Sağolun serdar bey...her nekadar ankaradaki buluşmada olamasakta gönlümüz sizlerle arkadaşlar.

kanikarali
08-Şubat-2013, 01:15
Arkadaşlar buluştuğunuz zaman aranızda bir çekiliş yaparsanız seçilen arkadaşımıza forum adına çam sakızı çoban armağanı bir hediye göndermek istiyoruz ;)
Teşekkürler Serdar Bey. Hele bir niyetli arkadaşları görelim toplandığımızda da gönüllerimiz Forum'daki tüm arkadaşlarla olacaktır.

İsmail Bey size de teşekkürler. Geçen yıl İstanbul'daki arkadaşlar toplandığında çok imrenmiştim. Belki bu sene de toplanacaksınız. Bizim de kalbimiz sizinle olacak.

heh
08-Şubat-2013, 01:29
Olay budur.:thumbup1:

spo-r
12-Şubat-2013, 19:31
Ankara batıkentten aranıza katılıyorum buluşmalara her zaman gelebilirim mesai saatleri dışında :) saygılar.

vlkn
12-Şubat-2013, 19:59
ankara buluşması mı dedi biri :) ben de varım ..bu arada esk. ve ist. yolunda beni gören var mı ? 33 plakalı gri cerato son kasa...biraz seriyimde :))))

kanikarali
12-Şubat-2013, 21:51
Ankara batıkentten aranıza katılıyorum buluşmalara her zaman gelebilirim mesai saatleri dışında :) saygılar.
Ercüment kardeş hoş geldiniz. Ankara buluşmasını ben şahsen baharda olması görüşündeyim. Elbetteki hafta sonu olması katılım açısından daha iyi olur. Tarihi ve yeri hep birlikte karar veririz.
Bu arada bende Batıkent Kardelen'deyim.
Selamlar..

ankara buluşması mı dedi biri :) ben de varım ..bu arada esk. ve ist. yolunda beni gören var mı ? 33 plakalı gri cerato son kasa...biraz seriyimde :))))
Volkan Bey elbette toplanıp tanışacağız. Bende 35 plaka Beyaz Cerato HB.

atamanbey
12-Şubat-2013, 21:55
Merhaba,
Büyük bir aksilik olmazsa ben de Ankara buluşmasına katılırım.
Saygılar,

kanikarali
12-Şubat-2013, 22:05
Merhaba,
Büyük bir aksilik olmazsa ben de Ankara buluşmasına katılırım.
Saygılar,
:thumbup1:

heh
12-Şubat-2013, 22:17

Ercüment Bey.Aramıza hoş geldiniz.Aracınızı kazasız belasız kullanmanızı dilerim.Aktif forumlar.

ismaildikmen
13-Şubat-2013, 09:09
Ercüment bey hoşgeldiniz...

GT-B5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

hakki_selvi
13-Şubat-2013, 16:47
bende katılmak isterim, lacivert 2005 cerato 1,6 ex a/t.

kanikarali
13-Şubat-2013, 16:58
Hakkı Bey hoş geldiniz. Buluşup tanışmak dileklerimle..

leventlevent
13-Şubat-2013, 17:04
ankarada o kadar kia görüyorum, nerede bu arkadaşlar...ses verin lutfen...

kanikarali
13-Şubat-2013, 17:08
Burhan Bey herhalde kış uykusundalar diyeceğim de bu sene kış da yok :)

leventlevent
13-Şubat-2013, 17:30
aslında kaç kişi olursa olsun buluşmak gerek. yetkili ve özel servislere de haber veririz . onlarda gelir. en az 8-10 kişi oluruz . bir start vermiş oluruz. buluşma sonunda da toplu halde kızılay çankaya turu atarız.
forum adresini araçlarımızın camına asarız. bizi gören kiacılar da bu şekilde haberdar olurlar...
bu konunun başında katılacaklar liste yapıyordu. mesela ben 3. sırada idim. lutfen katılabilecek arkadaşlar bu şekilde liste yapsınlar
(yada konuyu acan arkadas anket eklesin...)

leventlevent
14-Şubat-2013, 14:55
başkentliler nerdesiniz?

kanikarali
14-Şubat-2013, 18:02
Burhan Bey; Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ben de sizinle aynı fikirdeyim de, Forum'a son zamanlarda giriş yapanlara bakınca bazılarının içine kurt çoktaaaaan düşmüş gibi :D

heh
14-Şubat-2013, 18:48
bende katılmak isterim, lacivert 2005 cerato 1,6 ex a/t.

Hakkı Bey forumumuza hoş geldiniz.Aktif forumlar dilerim.

leventlevent
14-Şubat-2013, 19:28
Burhan Bey; Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler. Ben de sizinle aynı fikirdeyim de, Forum'a son zamanlarda giriş yapanlara bakınca bazılarının içine kurt çoktaaaaan düşmüş gibi :D

:):)
foruma son zamanlarda girenler kimler tam olarak anlayamadım??

Yasiny19
14-Şubat-2013, 23:55
Ercüment bey belki hatırlamazsınız beni ama teamhondaturkeyden belki çıkartırsınız :)

kanikarali
14-Şubat-2013, 23:59
:):)
foruma son zamanlarda girenler kimler tam olarak anlayamadım??
Kedidir kedi:rolleyes:

Yasiny19
15-Şubat-2013, 00:03
Arkadaşlar bu arada şöyle yapalım liste tekrar oluşturulsun herkes listenin altına adını eklesin :)

1.)Yasin
2.)Kanikarali
3.)Burhan Oğuz
4.)Hasan Hoca
5.)Spo-r
6.)Vlkn
7.)Ataman Bey
8.)Hakkı_Selvi

Arkadaşlar şimdilik liste bu şekilde tekrar listedeki arkadaşlardan onayını alalım ve buluşmamızı ayarlayalım fikirler çok güzel ve cezbedici :) Katılıma göre ortak kararla ne yapacağımıza karar verelim... Start :)

kanikarali
15-Şubat-2013, 00:23
Arkadaşlar bu arada şöyle yapalım liste tekrar oluşturulsun herkes listenin altına adını eklesin :)

1.)Yasin
2.)Kanikarali
3.)Burhan Oğuz
4.)Hasan Hoca
5.)Spo-r
6.)Vlkn
7.)Ataman Bey
8.)Hakkı_Selvi

Arkadaşlar şimdilik liste bu şekilde tekrar listedeki arkadaşlardan onayını alalım ve buluşmamızı ayarlayalım fikirler çok güzel ve cezbedici :) Katılıma göre ortak kararla ne yapacağımıza karar verelim... Start :)
Yasin Kardeş, Buluşmayı baharda yaparsak daha güzel olur diye düşünüyorum. Forumda da Ankara'dan katılan bayağı bir üyemiz var. Katılımı yüksek tutmalıyız. Forum stickerları da dağıtılmış olur. Bildiğiniz gibi sticker basımına geçilmedi daha.

Emeğine sağlık.

KaganSonmez
15-Şubat-2013, 00:37
Bulusma tarihine gore katilma sansim olabilir malum ogrenciyiz halimi az cok tahmin edersiniz:) Ama katilmayi cook istiyorum.Bu arada stickerler ne zaman basilip dagitilacak ve biz nasil bir katkida bulunabilirz uretim ve dagitiminda.

Yasiny19
15-Şubat-2013, 23:54
Yasin Kardeş, Buluşmayı baharda yaparsak daha güzel olur diye düşünüyorum. Forumda da Ankara'dan katılan bayağı bir üyemiz var. Katılımı yüksek tutmalıyız. Forum stickerları da dağıtılmış olur. Bildiğiniz gibi sticker basımına geçilmedi daha.

Emeğine sağlık.

Benim için bi problem yok Ali Bey :) Sadece konuyu güncel tutup var olan arkadaşları kaybetmeden yeni arkadaşlar kazanmayı başarabilirsek çok daha güzel olacağına eminim yine arkadaşlarında fikirlerini alalım konuyla ilgili :) Bu buluşma başabilirsek tarihe geçicek :thumbup1::thumbup:

1.)Yasin
2.)Kanikarali
3.)Burhan Oğuz
4.)Hasan Hoca
5.)Spo-r
6.)Vlkn
7.)Ataman Bey
8.)Hakkı_Selvi
9.)Kağan Sönmez

Güncel :thumbup1:

leventlevent
16-Şubat-2013, 00:43
bence yakın zamanda bulusalım. kac kişi olursa olsun . tanısalım. yetkılı ve ozel servısler bırlık oldugumuzu gorsunler..... kızılay cankaya sehır turu ve dagılıs... 3 -4 ay sonra buyuk bulusmA için start vermıs oluruz.

Yasiny19
16-Şubat-2013, 22:00
bence yakın zamanda bulusalım. kac kişi olursa olsun . tanısalım. yetkılı ve ozel servısler bırlık oldugumuzu gorsunler..... kızılay cankaya sehır turu ve dagılıs... 3 -4 ay sonra buyuk bulusmA için start vermıs oluruz.

Mantıklı erken bi buluşma ardından daha büyük derken büyür gider bu iş ;):thumbup1:

vlkn
16-Şubat-2013, 22:10
organizasyonda buluşma, tanışma, servis ziyareti, şehir turu, güzel bir yemek vb aklımıza ne gelirse o olsun..daha da ileride carting, bowling, sinema gibi aktiviteler yapalım..pikniğe gidelim..yaw işte ne isterseniz onu yapalım..ne dersiniz

KaganSonmez
16-Şubat-2013, 22:17
Karting yapalim bowling ve hali saha turnuvasi yapalim birlikte yemek yiyelim :)

kanikarali
16-Şubat-2013, 23:06
Geçen yıl İstanbul'daki arkadaşlar sabah kahvaltısında buluştular. Katılım çok fazla olmasa da bildiğim kadarı ile ilkti. Bu yıl yoğun katılımlı bir buluşma bekliyorum onlardan. O buluşmanın forumda yayınlanan fotolarına ve arkadaşların izlenimlerine imrenerek baktım.

Ankara'da yapılacak buluşma elbette buradaki arkadaşların ortak kararı ile olacaktır.
Her halde 20-25 günden önce gerçekleşmez. Ama ben yarından sonra 20-25 kadar Ankara dışında ve ortamdan uzak kalacağım. Buluşur iseniz size neşeli bol sohbetli bir gün dilerim. Yok buluşmaz iseniz, mutlaka katılacağım.

leventlevent
16-Şubat-2013, 23:13
bekleriz hocam..

heh
17-Şubat-2013, 01:15
bekleriz hocam..

vlkn
17-Şubat-2013, 10:13
kağan halı saha olayını unutmuşum..iyi hatırlattın.::).bu arada buluşma tarihini önceden belirleyelim..bazıları memur bazıları öğrenci, serbest meslek, esnaf vb..en uygun günü belirlemek önemli..haftasonu olacağı kesin ama tarih ne olacak...ayrıca bu konuda samimi isek şimdiden talep toplamalıyız..ayrıca gideceğimiz yerleri, görüşeceğimiz kişileri, oturacağımız mekanı yavaş yavaş araştırmalıyız..siz ne düşünüyorsunuz ankara kia cıları...:thumbup:

Yasiny19
18-Şubat-2013, 02:02
Kesinlikle fikirler çok uygun arkadaşlar :) araçlarla ilgili fikir paylaşımları fotoraflar eğlenceli bir buluşma. Başlangıç Kia' larımızı yıkama kahvaltı ve aktiviteler olarak devam edebilir :) Şimdiden bir kaç fikir toplamaya başlıyalım ;) Mesela bi kır kahvaltısı ağaçlık bi alan doğa eşliğinde sohbet güzel olabilir :) Hem araçlarla ilgilenebilir foto çekebiliriz :)

leventlevent
18-Şubat-2013, 10:22
arkadaşlar, özellikle genç olanlar. lutfen el atın mart ayı sonuna doğru bu işi organize edin. yurtdışına cıkmayacağımı bilsem ben el atacam ama garantim yok....
iş bana kalmasın....:)

Yasiny19
19-Şubat-2013, 06:21
Fikir önerebilecek arkadaşlar yok sanırım :D

leventlevent
19-Şubat-2013, 12:13
24 mart 2013 uygun mu arkadaşlar

Yasiny19
20-Şubat-2013, 20:29
Bence bi problem yok. Hatta 24 mart Ankara buluşması adı altında etkinlik sayfasına konu açabiliriz. :):thumbup1:

leventlevent
22-Şubat-2013, 13:53
Bence bi problem yok. Hatta 24 mart Ankara buluşması adı altında etkinlik sayfasına konu açabiliriz. :):thumbup1:
hocam bir kaç gün burdan devam edelim. mart ayı ılk haftası acarız. ..cıft konu olmasın. sımdılık

MBugra
22-Şubat-2013, 22:52
Merhaba arkadaşlar,
ben de aranıza yeni katıldım, adım Buğra, Ankara'da yaşıyorum. Bir süredir forumu okuyorum ama yazmak bugüne kısmetmiş. Mart ayının son haftası olursa katılmak isterim.

buluşma için yer olarak, havalar güzel olursa Eskişehir yolu 25. km de mtg Paintball var, orada aynı zamanda mangal da var. Önce Paintball oynayıp sonra da yemek yenebilir.

daha az katılımlı bir organizasyon olacaksa Atatürk Orman Çiftliği'nde park shop var, buluşma için uygun bir yer. orada araç parkı konusuda da sorun olmaz.

veya yine çiftlikte TİGEM'e de gidilebilir.

listeye beni de eklerseniz sevinirim.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

ismaildikmen
22-Şubat-2013, 23:00
Aramıza hoşgeldiniz...
Aktif olmanız temennisiyle

heh
23-Şubat-2013, 03:42
Merhaba arkadaşlar,
ben de aranıza yeni katıldım, adım Buğra, Ankara'da yaşıyorum. Bir süredir forumu okuyorum ama yazmak bugüne kısmetmiş. Mart ayının son haftası olursa katılmak isterim.

buluşma için yer olarak, havalar güzel olursa Eskişehir yolu 25. km de mtg Paintball var, orada aynı zamanda mangal da var. Önce Paintball oynayıp sonra da yemek yenebilir.

daha az katılımlı bir organizasyon olacaksa Atatürk Orman Çiftliği'nde park shop var, buluşma için uygun bir yer. orada araç parkı konusuda da sorun olmaz.

veya yine çiftlikte TİGEM'e de gidilebilir.

listeye beni de eklerseniz sevinirim.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Buğra Bey forumumuza hoş geldiniz.Aracınızı kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

leventlevent
14-Mart-2013, 10:38
arkadaşlar 23 veya 24 mart için ne dersiniz? uygunsa haberleşelim.? yer daha sonra belirlenir

Yasiny19
17-Mart-2013, 13:59
Tamamdır. Ama sanırım sınav haftası...

leventlevent
18-Mart-2013, 14:39
o zaman ertelemek lazım...

Yasiny19
29-Mart-2013, 22:24
Arkadaşlar buluşmayı netleştirip artık gerçekleştirelim ;)

ismaildikmen
29-Mart-2013, 22:43
arada sırada konuyu güncel yapılırsa daha hızlı bir buluşma gerçekleştirilebilir...

heh
30-Mart-2013, 02:32
Arkadaşlar buluşmayı netleştirip artık gerçekleştirelim ;)

Havalar ısındı artık.:)

leventlevent
30-Mart-2013, 13:05
işlerim sebebi ile pek ilgilenemedim. ama maşallah gençler benden daha yoğun... hiç birisi ilgilenememiş... :)

kanikarali
30-Mart-2013, 14:56
işlerim sebebi ile pek ilgilenemedim. ama maşallah gençler benden daha yoğun... hiç birisi ilgilenememiş... :)
Burhan Bey, Yasin Bey Ben Ankara'da olduğum sürece her zaman katılmaya ve sizlerle tanışmaya hazırım. Ancak Hakan Bey(heh)'in deneyiminden sonra talep ve isteklerin artması sonucu bir buluşmanın gerçekleştirilmesinin daha doğru olacağı inancındayım. İsmail Bey'in önerdiğ gibi konuyu güncel tutarsak istek artacaktır.
Görüşme dileklerimle..

leventlevent
30-Mart-2013, 18:34
Burhan Bey, Yasin Bey Ben Ankara'da olduğum sürece her zaman katılmaya ve sizlerle tanışmaya hazırım. Ancak Hakan Bey(heh)'in deneyiminden sonra talep ve isteklerin artması sonucu bir buluşmanın gerçekleştirilmesinin daha doğru olacağı inancındayım. İsmail Bey'in önerdiğ gibi konuyu güncel tutarsak istek artacaktır.
Görüşme dileklerimle..

haklısınız sayın büyüğüm; katılım bol olmalı ki, beraberce ziyaret ettiğimiz servis ve parcacılara karsı yaptırım gücümüz olsun...

kanikarali
30-Mart-2013, 18:53
Teşekkür ederim Burhan Bey. Yalnız resmiyete gerek yok bana ismimle ya da abi diyede hitap edebilirsiniz.
Amacımız netteki birlikteliğimizi daha ileriye taşımak. Sizin düşüncelerinize ek olarak şöyle iyi bir katılımla toplansak, tanışsak, sohbet etsek, birlikte fotolar çekip burada yayınlasak daha sonraki buluşmalarımız için iyi bir çekim noktası olur diye düşünüyorum.

heh
31-Mart-2013, 01:29
Görüşme dileklerimle..

İnşallah sizin buluşma daha kalabalık olur Ali Bey;)

M.karataş
31-Mart-2013, 01:49
Ben de varım :) listeye yazım beni de

Yasiny19
31-Mart-2013, 23:42
Bir tarih belirleyelim bence. Kesinleştirmeliyiz artık havalarda gayet iyi gidiyorken fırsatı değerlendirelim düşüncesindeyim :)

ufuk601
01-Nisan-2013, 16:52
14 nisan 24 nisan tarihleri arasında ankaradayım. bu tarihler içerisinde olursa katılmaya çalışırım

leventlevent
01-Nisan-2013, 16:57
20 nisan uygunmu arkadaslar????

kanikarali
01-Nisan-2013, 17:16
Bence uygun Burhan Bey. Daha sonraki tarihlerde Ankara'da olmayacağım. Genç arkadaşlar özel mesajdan Ankara'lı üyelerimizi davet edebilirmi ? Bir de konuyu gündemde tutarsak katılımı artırabiliriz.

ufuk601
01-Nisan-2013, 17:30
abi ozaman belirli bi tarih için konu açsak mı ? yoksa biraz daha bekleyelim mi bu konu üzerinden

leventlevent
02-Nisan-2013, 11:00
abi ozaman belirli bi tarih için konu açsak mı ? yoksa biraz daha bekleyelim mi bu konu üzerinden

efendim bence bu konu uygun. burdan devam edelim. konuyu güncel tutalım...20 nisan tarihinde katılacak olan arkadaşlar adlarını yazdırsınlar lütfen....
katıolım sayısına göre rota ve aktivite hesaplaması yapmak lazım..

ismaildikmen
02-Nisan-2013, 11:32
Buluşmalar yavaştan yavaştan artıyor. Buda forum adına güzel adımlar...

kanikarali
02-Nisan-2013, 23:39
Ankara'dan buluşma için ismini yazdıran yok mu?

:blink::sad::blink::12032il3:

heh
02-Nisan-2013, 23:41
Ali Bey sanırım gençler yarın ya da hafta sonu durumdan görev çıkarırlar.;)

kanikarali
02-Nisan-2013, 23:43
Ali Bey sanırım gençler yarın ya da hafta sonu durumdan görev çıkarırlar.;)
Umarım Hakan Bey.

stormfather
03-Nisan-2013, 00:06
Slm ben gelirim büyük bir sorun olmaz ise beni yazın listeye :)

ufuk601
03-Nisan-2013, 00:22
tarih uyarsa bende gelirim..

heh
03-Nisan-2013, 00:25
Arkadaşlar bu buluşma için en azından liste oluşturmayı genç arkadaşlarımızdan birinin görev edinmesi çok iyi olur.Biri insiyatif almazsa listeyi göremeyeceğiz sanırım;)

leventlevent
03-Nisan-2013, 07:54
ben 20 nisanda buluşma noktasında olacağım;
eminim durumu uygun olan 3-5 arkadaşım da bana katılacaktır.
(buluşma zamanı 20 nisan öğleden sonra; yeri katılım sayısı ve aktivite proğramına göre belirlenecektir.)

20 NİSAN 2013 KİA SEVERLER 1. ANKARA BULUŞMASINA KATILACAKLAR LİSTESİ;

1-- Burhan OĞUZ

leventlevent
04-Nisan-2013, 09:38
??????????????

kanikarali
04-Nisan-2013, 15:10
ben 20 nisanda buluşma noktasında olacağım;
eminim durumu uygun olan 3-5 arkadaşım da bana katılacaktır.
(buluşma zamanı 20 nisan öğleden sonra; yeri katılım sayısı ve aktivite proğramına göre belirlenecektir.)

20 NİSAN 2013 KİA SEVERLER 1. ANKARA BULUŞMASINA KATILACAKLAR LİSTESİ;

1-- Burhan OĞUZ
2. Ali KANIKARA

Burhan bey hep bekliorum siz ve benden başka arkadaşlarda konuya katılırlar mı diye. Ancak pek talep göremiyorum. Ama yine de umutsuz değilim. Her halde M.Karataş, Stormfather ve Ufuk601 gibi arkadaşlarda bize katılır.

Listeyi tamamlamanızı bekliyoruz arkadaşlar.

onurson
04-Nisan-2013, 15:26
3. Onur Sönmez

atamanbey
04-Nisan-2013, 19:18
4. Kenan BUDAK

ufuk601
04-Nisan-2013, 23:59
5. Ufuk UNAL

abilerim yer konusunda fikriniz var mı acaba ? bi yandan bunlarıda konusursak hem fikir ediniriz hemde konu sürekli canlı kalmış olur.

M.karataş
05-Nisan-2013, 00:26
6. Muhammet Karataş :)

kanikarali
05-Nisan-2013, 00:28
:)

stormfather
05-Nisan-2013, 00:29
7 : Mehmet ALTINSOY :)

ufuk601
05-Nisan-2013, 01:24
ali abi mutlu gördüm seni :)

ayrıca özel mesajlardan geri dönen arkadaşlara teşekkür ederim :)

leventlevent
05-Nisan-2013, 11:15
değerli kardeşlerim;
buluşma yeri olarak park sorunu olmayan bir yer düşünüyorum. batıkent carrefour park alanı şu an bir adım önde duruyor. tanışma ve irtibat kurulduktan sonra, şaşmaz sanayi geçilir. çünkü o bölgede oldukça fazla sayıda olan yetkili ve özel servislere 5'er dk. ziyaret-tanışma-çay vs (servisleri ikaz ederek hazırlık yapmalarını sağlayacağım.) faslından sonra çankaya'daki servise 5-10 dk uğranılır.
daha sonra ise o bölgede bir mekanda sosyal aktiviteler yeme-içme-telefon numaraları alışverişi-foto çekilmesi vs.vs) yapılır. en sonunda da kızılay-ulus turu gerçekleştirilir. ve kapanış.

(teklifiniz var ise lütfen yazın. kısa zamanda aklıma gelenler bunlar oldu. ilk buluşma olacağı için detaylı çalışma yapmadım. önemli olan tanışmak. gerekirse hemen ertesi hafta daha kapsamlı bir buluşma organize edilir.)

M.karataş
05-Nisan-2013, 11:21
güzel bir plan olmuş. ama sanki gezmektense daha bir arada olabileceğimiz şeyler düşünseniz ?
benim düşüncem bu yönde. en basiti bir mangal, piknik gibi :)

leventlevent
05-Nisan-2013, 11:26
güzel bir plan olmuş. ama sanki gezmektense daha bir arada olabileceğimiz şeyler düşünseniz ?
benim düşüncem bu yönde. en basiti bir mangal, piknik gibi :)

şimdi servisleri ve kia merkezi arama-mail vs başladım. atalarımız ne demiş kervan yolda düzelir. hele bir yola çıklaım. çatı planımız bu olsun. devamı gelir. saygılar

kanikarali
05-Nisan-2013, 11:35
değerli kardeşlerim;
buluşma yeri olarak park sorunu olmayan bir yer düşünüyorum. batıkent carrefour park alanı şu an bir adım önde duruyor. tanışma ve irtibat kurulduktan sonra, şaşmaz sanayi geçilir. çünkü o bölgede oldukça fazla sayıda olan yetkili ve özel servislere 5'er dk. ziyaret-tanışma-çay vs (servisleri ikaz ederek hazırlık yapmalarını sağlayacağım.) faslından sonra çankaya'daki servise 5-10 dk uğranılır.
daha sonra ise o bölgede bir mekanda sosyal aktiviteler yeme-içme-telefon numaraları alışverişi-foto çekilmesi vs.vs) yapılır. en sonunda da kızılay-ulus turu gerçekleştirilir. ve kapanış.

(teklifiniz var ise lütfen yazın. kısa zamanda aklıma gelenler bunlar oldu. ilk buluşma olacağı için detaylı çalışma yapmadım. önemli olan tanışmak. gerekirse hemen ertesi hafta daha kapsamlı bir buluşma organize edilir.)
Nasıl Mutlu olmam Ufuk kardeşim. Nerede ise 1 yıldır konuşuyoruz ve kervan yola çıktı. Ben o güne kadar sayımızın artacağını düşünüyorum.

Olabilir Burhan Bey. Ben her türlü varım. M.Karataş arkadaşımızın da haklı tarafları var. Ortak bir plan yapmak için 2'li veya 3'lü bir ön görüşme de yapabiliriz.

Kolay gelsin..

leventlevent
05-Nisan-2013, 14:08
Nasıl Mutlu olmam Ufuk kardeşim. Nerede ise 1 yıldır konuşuyoruz ve kervan yola çıktı. Ben o güne kadar sayımızın artacağını düşünüyorum.

Olabilir Burhan Bey. Ben her türlü varım. M.Karataş arkadaşımızın da haklı tarafları var. Ortak bir plan yapmak için 2'li veya 3'lü bir ön görüşme de yapabiliriz.

Kolay gelsin..

haklısınız. elbette planlanabilir. lütfen bana özelden numaranızı veriniz

4. Kenan BUDAK

lütfen özelden telefon numaranızı veriniz?

5. Ufuk UNAL

abilerim yer konusunda fikriniz var mı acaba ? bi yandan bunlarıda konusursak hem fikir ediniriz hemde konu sürekli canlı kalmış olur.

6. Muhammet Karataş :)

7 : Mehmet ALTINSOY :)

Slm ben gelirim büyük bir sorun olmaz ise beni yazın listeye :)

3. Onur Sönmez

ali abi mutlu gördüm seni :)

ayrıca özel mesajlardan geri dönen arkadaşlara teşekkür ederim :)

BULUŞMAYA KATILACAKSANIZ ÖZELDEN NUMARANIZI VERİNİZ

20 NİSAN ANKARA BULUŞMASINA KTILMAK İSTEYEN VE TEK TEK YAZAMADIĞIM TÜM ARKADAŞLAR; LÜTFEN ÖZELDEN NUMARANIZI VERİNİZ.

KATILIM LİSTESİ OLUŞTURULDU ŞU ANKİ LİSTE
ADI SOYADI YAŞI MESLEK TELEFON MODEL AÇIKLAMA
Burhan OĞUZ 46 EMEKLİ SPORTAGE
Ufuk UNAL 23 CERATO
Kenan BUDAK 27 CERATO
Muhammet Karataş SPORTAGE
Mehmet ALTINSOY 29 RİO
stormfather
Onur Sönmez 34 RİO
Ali KANIKARA 61 CERATO

LÜTFEN ÖZELDEN NUMARALARINIZ YAZARAK KATILACAGINIZI BELİRTİNİZ. ÖNÜMÜZÜ GÖREREK PLAN YAPMAK AÇISINDAN ÇOK FAYDALI OLACAKTIR.
SAYGILAR

GEREKEN HAZIRLIKLARI YAPMASI İÇİN AN İTİBARİ İLE. SERVİSLERE YAZI GÖNDERDİM.

DEĞERLİ DOSTLAR. KİACI OLUPTA HABERİ OLAMAYAN ÇEVRENİZDEKİ BULUŞMAYA KATILACAK ARKADASLARIN NUMARALARINI DA BANA BİLDİRİNİZ.
SAYGILAR

DEĞERLİ DOSTLARIM;
KİA BAŞAYAR SERVİS-SATIŞ SORUMLUSU ARAYARAK ÇAYA-TANIŞMAYA DAVET ETTİ. BULUŞMA GÜNÜNE YAKIN ARAÇ LİSTEMİZİ PAYLAŞARAK MİNİ AKSESUAR STANDI AÇMALARINI İSTEYECEĞİM. BİLGİLERİNİZE...

leventlevent
05-Nisan-2013, 16:50
Arkadaşlar Merhaba,
Ankara' da artık toplanmalı bir katılım listesi de biz oluşturalım.
Yine İstanbul' da olduğu gibi katılıma göre ortak karar alarak yer, zaman ve mekan ayarlayalım.
Buluşmaya gelebilecek arkadaşlar isimlerimizi listeye ekleyelim :)

1.)Yasin
özelden numaranızı iletirseniz sevinirim. saygılar

kanikarali
05-Nisan-2013, 17:18
Kolay gelsin Burhan Bey :)

leventlevent
05-Nisan-2013, 19:11
Kolay gelsin Burhan Bey :)

teşekkurler. umarım en az 15 araç (20 kişi) olacagız. saygılar

heh
05-Nisan-2013, 23:41
Burhan Bey;olay budur;):thumbup1:

stormfather
05-Nisan-2013, 23:53
şahsi fikrim carrefour da buluşma şaşmaz sanayideki yetkili servis olayıda olur ama diğerleri maalesef benim için sıkıntılı olur benim 5 aylık çocuğum var :sad:

leventlevent
06-Nisan-2013, 07:35
Burhan Bey;olay budur;):thumbup1:

iş başa düştü napalım :):) taşın altına elimizi koyduk. hadi hayırlısı.

şahsi fikrim carrefour da buluşma şaşmaz sanayideki yetkili servis olayıda olur ama diğerleri maalesef benim için sıkıntılı olur benim 5 aylık çocuğum var :sad:

hocam önemli olan tanışmak, mazerati olanlara elbette ko9laylık sağlarız...

stormfather
06-Nisan-2013, 07:57
Burhan abim o zaman bu iş tamam 20 nisanda buluşma var :)

M.karataş
06-Nisan-2013, 11:19
teşekkurler. umarım en az 15 araç (20 kişi) olacagız. saygılar

sayı çok güzel ama o günün saatini tahmini olarak düşündünüz mü acaba? katılmak istiyorum ama arkadaşımın da düğünü varmış. ne yapıcam bilemedim :(:confused1:

leventlevent
06-Nisan-2013, 11:37
saat 1-2 arası olacak .. canın saolsun ne yapalım...

yani 1-2 arası buluşacagız.

M.karataş
06-Nisan-2013, 13:20
saat 1-2 arası olacak .. canın saolsun ne yapalım...

yani 1-2 arası buluşacagız.

gelmeye çalışacağım. haber veririm size

ufuk601
06-Nisan-2013, 15:56
HyundaiClubTr.Com sitesinede konu açıldı onlarada davet gönderdim kardeşlerimiz sonuçta :)

leventlevent
06-Nisan-2013, 18:03
katılacak olanların biligilerini bana iletirseniz sevinirim.

sayın BASAYAR -- HARMAN OTO ve LOVATO yetkilileri misafirperverlikerini göstererek tüm dostları çaya davet ettiler. bilgilerinize...

ufuk601
06-Nisan-2013, 18:14
abi ben seni haberdar edicem hyundaiclubtr ile alakalı katılımlardan

atamanbey
06-Nisan-2013, 19:28
Merhaba Burhan Bey,

Ankara buluşmasına eşlerimizle birlikte gelebilme şansımız olacak mı?

Saygılar,

ERSİN
06-Nisan-2013, 22:28
Kesin bir tarih verirseniz hyundai clubde buluşma desteğini sağlarım.

ufuk601
06-Nisan-2013, 23:56
kesin tarih 20 nisan. konu açıldı hyundaiclubta.

heh
07-Nisan-2013, 00:01
Katılım güzel olacak sanırım.:thumbup:

leventlevent
07-Nisan-2013, 11:08
Merhaba Burhan Bey,

Ankara buluşmasına eşlerimizle birlikte gelebilme şansımız olacak mı?

Saygılar,

sayın kardeşim, elbette eşlerimiz de gelebilir. saygılar

Kesin bir tarih verirseniz hyundai clubde buluşma desteğini sağlarım.

20 nisan 2013 saat 13-14 arası batıkentte carrefour oto parkında....

Rio35
07-Nisan-2013, 14:36
İzmir buluşmasıda 3 kişi oldu. İnşallah siz çok kişi olursunuzda bir anlamı olur :) Muhabbet sohbet zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor :) Konvoy yapmayı unutmayın harika oluyor ;)

ser.duman
07-Nisan-2013, 15:00
Tüm bulusmalara katılan arkadaslara cok tesekkurler

leventlevent
07-Nisan-2013, 15:01
İzmir buluşmasıda 3 kişi oldu. İnşallah siz çok kişi olursunuzda bir anlamı olur :) Muhabbet sohbet zamanın nasıl geçtiği anlaşılmıyor :) Konvoy yapmayı unutmayın harika oluyor ;)

KONVOY ŞART .. herkes görmeli kia ve kiacıları. :):):thumbup:

leventlevent
08-Nisan-2013, 09:05
değerli arkadaslar su ana kadar telefon bildiren 5 arkadasım oldu. lütfen biraz daha gayret. katılımı artırmalıyız...

x-ray
08-Nisan-2013, 12:08
Üzgünüm ben de katılmak isterdim ancak o tarihte Antalya da kongrede olacağım, tarih değişir yada tekrar buluşma gerçekleşirse memnuniyetle katılırım..

leventlevent
08-Nisan-2013, 13:26
Üzgünüm ben de katılmak isterdim ancak o tarihte Antalya da kongrede olacağım, tarih değişir yada tekrar buluşma gerçekleşirse memnuniyetle katılırım..

daima bekleriz. yeterki katılacak olursanız özelden telefonunuz bildiriniz.
saygılar

leventlevent
09-Nisan-2013, 07:59
değerli kardeşlerim biraz destek olun lutfen. katılımınız bekliyorum. ozelden numaranızı veya katılıp katılmayacagınızı belırtınız.

ankara buluşması analizi (09.04.2013)
1617 görüntüleme
114 cevap
5 KATILIM..........

atamanbey
09-Nisan-2013, 19:48
değerli kardeşlerim biraz destek olun lutfen. katılımınız bekliyorum. ozelden numaranızı veya katılıp katılmayacagınızı belırtınız.

ankara buluşması analizi (09.04.2013)
1617 görüntüleme
114 cevap
5 KATILIM..........

Merhaba,

Eğer yetiştirebilirsem Ankara buluşmasına katılacak arkadaşlara hoşlarına gidecek küçük birer hediye vermeye çalışacağım.

Saygılar,

heh
09-Nisan-2013, 20:43
Merhaba,

Eğer yetiştirebilirsem Ankara buluşmasına katılacak arkadaşlara hoşlarına gidecek küçük birer hediye vermeye çalışacağım.

Saygılar,

İnşallah sizlerin katılım sayısı yüksek olur.;)

ufuk601
10-Nisan-2013, 07:17
İnşallah diyoruz bakalım haydi arkadaslaaar nerdesiniz ??

leventlevent
10-Nisan-2013, 07:42
10.04.2013 itibari ile;

118 cevap
1707 görüntüleme
5 KATILIM...........................

leventlevent
11-Nisan-2013, 07:46
11.04.2012 itibari ile;
119 cevap
1757 görüntüleme
hala 5 KATILIM.......................................

stormfather
11-Nisan-2013, 11:00
burhan abi ben tel göndermiştim katılım 6 olması gerekmez mi yoksa başka biri gelmeyeceğini mi söyledi :)

leventlevent
11-Nisan-2013, 16:57
burhan abi ben tel göndermiştim katılım 6 olması gerekmez mi yoksa başka biri gelmeyeceğini mi söyledi :)

:):) haklısın gözden kacırmısım. :):) yarın sabah guncelleyeyım. saygılar

ser.duman
11-Nisan-2013, 18:10
burhan abı ıns yogunlugu olan bır bulusma olur.

kanikarali
11-Nisan-2013, 18:30
Bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyorum. Önce insanlarımız buluşalım tanışalım diyorlar, sonra tarih belirliyoruz, program yapıyoruz sonuç fiyasko.
Buluşma konusu bana göre yalnızca tanışıp hoşça vakit geçirmek değildir. Elbette yeni arkadaşlar edinip güzel vakit geçirebiliriz. Ancak,arabalarımızın marka değerini yükseltmek, Forum'un birleştiriciliğinden hareketle servisler, bayiler ve Çelik Motor'a sesimizi, taleplerimizi duyurabilmekte önemli.
Bu konuda çaba gösteren arkadaşlara teşekkür ediyorum.

heh
11-Nisan-2013, 23:09
Bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyorum. Önce insanlarımız buluşalım tanışalım diyorlar, sonra tarih belirliyoruz, program yapıyoruz sonuç fiyasko.
Buluşma konusu bana göre yalnızca tanışıp hoşça vakit geçirmek değildir. Elbette yeni arkadaşlar edinip güzel vakit geçirebiliriz. Ancak,arabalarımızın marka değerini yükseltmek, Forum'un birleştiriciliğinden hareketle servisler, bayiler ve Çelik Motor'a sesimizi, taleplerimizi duyurabilmekte önemli.

:thumbup:

ufuk601
12-Nisan-2013, 07:50
hyundaiclubtr 'dende ses yok abi hiç

leventlevent
12-Nisan-2013, 09:32

haklısınız efendim. saygılar

burhan abı ıns yogunlugu olan bır bulusma olur.

insallah olur değerli kardeşim...

leventlevent
13-Nisan-2013, 10:09
bekliyoruz efendim. siz de gelin lütfen.
saygılar

ismaildikmen
13-Nisan-2013, 10:12
bekliyoruz efendim. siz de gelin lütfen.
saygılar

abi kaç kişi oldu buluşmada?

leventlevent
13-Nisan-2013, 10:26
6 kişi kardeşim.

ismaildikmen
13-Nisan-2013, 10:36
olsun abi zamanla belki daha da sayı artar...önemli olan ilk buluşmayı yapmak...
bence az demeden buluşup fotoları paylaşın belki zamanla insanlar ön yargıları yakacaktır.

leventlevent
13-Nisan-2013, 10:50
umarım

ismaildikmen
13-Nisan-2013, 11:00
Konuyu sürekli güncel tutmak lazım...sizde onu yapıyorsunuz. Hayırlısı

sevgi, saygı ve bilginin buluştuğu yer 'KCTR AILESI'

kanikarali
14-Nisan-2013, 18:55
Ankara'dan Kia'cı arkadaşlar, Ankara Buluşması için son bir hafta. 20 Nisan 2013 Cumartesi günü Carrefour Batıkent otoparkında 13.00-14.00 buluşuyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlarımız Burhan Bey (leventlevent)'e özelden telefon numaralarını verebilir.

Herkese yeni haftada güzellikler diliyorum..

Rio35
14-Nisan-2013, 19:00
Umarım izmir ve kocaeli buluşması gibi olmaz :) İnsanlar malesef sosyal aktivitelere çok ilgisiz ve lafta ;)

Yasiny19
14-Nisan-2013, 22:53
Listeye eklenmekten mutluluk duyucam :) Ama saat benim açımdan biraz erken saat 3 de çıkıyorum iş yerinden. İş çıkışı ulaşabilirsem size kesinlikle gelicem... ;)

leventlevent
15-Nisan-2013, 07:52
günaydın.. hayırlı haftalar:
15 nisan itibari ile katılım 8 kişi

Burhan OĞUZ
Ufuk UNAL
Kenan BUDAK
Muhammet Karataş
Mehmet ALTINSOY
Onur Sönmez
Ali KANIKARA
yasin YAĞLICI

sanırım 20 nisana kadar 3-5 kişi daha katılacaktır. saygılar

M.karataş
15-Nisan-2013, 12:00
günaydın.. hayırlı haftalar:
15 nisan itibari ile katılım 8 kişi

Burhan OĞUZ
Ufuk UNAL
Kenan BUDAK
Muhammet Karataş
Mehmet ALTINSOY
Onur Sönmez
Ali KANIKARA
yasin YAĞLICI

sanırım 20 nisana kadar 3-5 kişi daha katılacaktır. saygılar

Sayımız yükselmiş :) O gün fotoğrafçınız benim. ona göre :) :elsallayanol5:
Gelmeyen çok güzel fotoğrafları kaçıracak :)

JumyrKylysh
15-Nisan-2013, 12:24
Selam arkadaslar ben de gelmeye calisacagim insallah gelebilirim...

M.karataş
15-Nisan-2013, 12:29

Bekliyoruz. Levent beye özel mesaj ile numaranızı verirseniz kolayca haberleşiriz.

leventlevent
15-Nisan-2013, 12:33
Sayımız yükselmiş :) O gün fotoğrafçınız benim. ona göre :) :elsallayanol5:
Gelmeyen çok güzel fotoğrafları kaçıracak :)

süpersin. şimdiden ellerine sağlık....

memnun oluruz. başımızın üstünde yeriniz var.? benimle özelden numaranızı paylaşırsanız sevinirim.

JumyrKylysh
15-Nisan-2013, 12:56
Ozele gerek yok 507 9432085

Lovato
15-Nisan-2013, 15:33
Ben de bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım, en kötü ihtimalle sayının fazla olması açısından aracı bir arkadaşla konvoya dahil edeceğim :) sonrasında da programınıza uygun olması durumunda zaten Damla lpg' de görüşeceğimizi umuyorum. tel.umu tekrar atıyorum size Burhan bey.

leventlevent
15-Nisan-2013, 16:03
Ozele gerek yok 507 9432085

degerli arkadasım. numaranızı kayıt ettım. saygılar

Ben de bir aksilik olmazsa gelmeye çalışacağım, en kötü ihtimalle sayının fazla olması açısından aracı bir arkadaşla konvoya dahil edeceğim :) sonrasında da programınıza uygun olması durumunda zaten Damla lpg' de görüşeceğimizi umuyorum. tel.umu tekrar atıyorum size Burhan bey.

numaranız zaten vardı. bekliyoruz efendim. saygılar

DEĞERLİ ARKADAŞLAR KATILIM 10 KİŞİ OLDU. HADİ LÜTFEN BİR OMUZ ATIN, DESTEK VERİN.... :)

ismaildikmen
15-Nisan-2013, 18:37
DEĞERLİ ARKADAŞLAR KATILIM 10 KİŞİ OLDU. HADİ LÜTFEN BİR OMUZ ATIN, DESTEK VERİN.... :)

abi sayı gittikçe artıyor...maşallah :thumbup1:

leventlevent
15-Nisan-2013, 19:35
aynen kardeşim tam destek...oyle tahmin ediyorum ki 20 araç olacagız...

ismaildikmen
15-Nisan-2013, 21:56
aynen kardeşim tam destek...oyle tahmin ediyorum ki 20 araç olacagız...

Abi inşallah...

heh
15-Nisan-2013, 22:33
20 araçlık buluşma unutulmaz.Efsane olur.:thumbup1:

leventlevent
16-Nisan-2013, 08:05
20 araçlık buluşma unutulmaz.Efsane olur.:thumbup1:

insallah...o rakamı bulacağız...

kanikarali
16-Nisan-2013, 10:13
Umarım dileklerimiz gerçekleşir. Bu arada bu hafta sonuna kadar Ankara'da hava yağışlı. İnşallah Cumartesi günü açar da keyifli bir gün geçiririz.

Haydi Ankara'lılar bahar geldi. Haydi Buluşmaya...

leventlevent
16-Nisan-2013, 10:45
Umarım dileklerimiz gerçekleşir. Bu arada bu hafta sonuna kadar Ankara'da hava yağışlı. İnşallah Cumartesi günü açar da keyifli bir gün geçiririz.

Haydi Ankara'lılar bahar geldi. Haydi Buluşmaya...

ben seyir halinde iken bile gördüğüm kiacıları c.tesi buluşmaya çağırıyorum :)

kanikarali
16-Nisan-2013, 10:47

leventlevent
16-Nisan-2013, 14:09
hava durumu hakkında en sağlam bilgiyi nereden alabiliriz?

M.karataş
16-Nisan-2013, 14:30

http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx

burada ankarayı 20 nisanda bulutlu gösteriyor. güneş yok:bored:

leventlevent
16-Nisan-2013, 14:31
canı sağolsun . bulutlu havayı da severiz. fotoğrafçı olanlar düşünsün :):)

ismaildikmen
16-Nisan-2013, 14:32

Ben genelde http://dmi.gov.tr/index.aspx#sfU sitesindeki tahminlerden bakıyorum. Genelde doğru çıkıyor

leventlevent
16-Nisan-2013, 16:37
20 nisan ankara buluşması için kayıt yaptıran KATILIMCI SAYISI : 11

M.karataş
16-Nisan-2013, 16:41
canı sağolsun . bulutlu havayı da severiz. fotoğrafçı olanlar düşünsün :):)

tabiki de sorun değillll :) alışkınım zor şartlarda çalışmaya :p

leventlevent
16-Nisan-2013, 16:44
allah hepimize kolaylıklar versin, zor şartlarda çalışma yeteneği ver inşallah değerli kardeşim...

M.karataş
16-Nisan-2013, 17:13
allah hepimize kolaylıklar versin, zor şartlarda çalışma yeteneği ver inşallah değerli kardeşim...

amin abim

ismaildikmen
16-Nisan-2013, 20:32
büyük buluşma için az kaldı sayın Ankaralı kia severler...
buluşma günceldir arkadaşlar...

leventlevent
17-Nisan-2013, 07:46
günaydınlar. 20 nisan için katılımcı sayısı 11'dir.

Lovato
17-Nisan-2013, 08:51
sayı artıyor :) şuana kadar ki buluşmalarda rekor sayı kaç acaba? rekor çıkar mı diye düşünüyorum da.

leventlevent
17-Nisan-2013, 11:18
ben öyle tahmin ediyorum ki; ankara buluşmasında en az 20* araç 30 kişi olacak....

ismaildikmen
17-Nisan-2013, 11:22
ben öyle tahmin ediyorum ki; ankara buluşmasında en az 20* araç 30 kişi olacak....

Haydi hayırlısı :)

leventlevent
17-Nisan-2013, 12:31
benim telefon numaramı almayan katılımcı kaldımı?

leventlevent
17-Nisan-2013, 14:58
opal kia bayii melek hanım tüm arkadaşları çaya davet etmektedir. saygılar

atamanbey
17-Nisan-2013, 20:50
Merhaba,

Ankara buluşmasına katılacak arkadaşlara motivasyon olması amacıyla, ekte resmini gönderdiğim damla etiketleri hazırladım. Buluşma sırasında katılan arkadaşlara takdim edeceğim.

Trafikte ekteki etiketi gördüğünüz KIA sahipleri Ankara buluşmasına katılmış kişiler olacaktır.

Saygılar,

kanikarali
17-Nisan-2013, 21:18
Merhaba,

Ankara buluşmasına katılacak arkadaşlara motivasyon olması amacıyla, ekte resmini gönderdiğim damla etiketleri hazırladım. Buluşma sırasında katılan arkadaşlara takdim edeceğim.

Trafikte ekteki etiketi gördüğünüz KIA sahipleri Ankara buluşmasına katılmış kişiler olacaktır.

Saygılar,
Kenan Bey bu ince davranışınız için size şimdiden teşekkür ederim. Buluşma gününü sabırsızlıkla bekliyorum.

Cumartesi günü hep birlikte olmak dileklerimle...

Yasiny19
17-Nisan-2013, 23:40
Buluşma organizasyonu nedir şimdi tekrar alabilirmiyiz :)

leventlevent
18-Nisan-2013, 09:34
Merhaba,

Saygılar,

düşünmenişz yeter ,,, süper ince bir düşünce. çok sağolunuz. saygılar

Buluşma organizasyonu nedir şimdi tekrar alabilirmiyiz :)

günaydın. aksam üzeri netlik kazanacak. buradan yayımlayacağım.

çelik motorun değerli ve saygıdeğer çalışanı elif hanım konuya el attı. çelil motorun arkamızda olduğunu bilmek güven veriyor.

ismaildikmen
18-Nisan-2013, 11:44
çok ince bir düşünce...iyi buluşmalar

leventlevent
18-Nisan-2013, 12:24
değerli ankaralı dostlarım. davetiyemiz ve etkinlik saatleri sunulmuştur. saygılarımla

kanikarali
18-Nisan-2013, 12:37
değerli ankaralı dostlarım. davetiyemiz ve etkinlik saatleri sunulmuştur. saygılarımla
Levent Bey ellerinize sağlık. Bu ilk buluşmamız. Bir anlamda tanışma ve gelecekteki etkinliklerimiz için bir ön hazırlık. Ankara'nın Baharı güzeldir. Bu adımdan sonra arkadaşlarımızın daha önce önerdikleri Kahvaltı, piknik ve benzeri organizasyonları da düşünebiliriz. Hele ki; KI@NKKARA başlığına bittim. Böyle bir başlığı bende düşünmüştüm. Bundan sonraki tüm etkinliklerimizin bu başlık altında yapılması çok güzel olacak.
Tekrar teşekkür ediyor dostlukların sürekli olmasını diliyorum.

Saygılar...

leventlevent
18-Nisan-2013, 12:49
Değerli büyüğüm, çok teşekkür ederim. umarım tahminimizden çok daha kalabalık ve güzel olacak...

leventlevent
18-Nisan-2013, 16:52
son 1.5 gün.....

heh
18-Nisan-2013, 22:29

Çok güzel olmuş.Başarılı bir çalışma.:)

leventlevent
19-Nisan-2013, 07:24
günaydın. konu günceldir.

stormfather
19-Nisan-2013, 10:12
son 26 saat hava bugün çok güzel inşallah yarında böyle olur :)

leventlevent
19-Nisan-2013, 10:23
değerli arkadaşlarım;
çelik motor Ankara Bölge Müdürü aradı: tam destek verdi. Resmen Kia ve Çelik Motor kültürünü hissettim. nezaket, yardımseverlik ve güven duyguları ile yüklü bir destek konuşması yaptık. katılımcı arkadaşlara çam sakızı, çoban armağanı hediyeleri de olacak. şahsi kanaatim: çelik motor tam anlamı ile arkamızdadır.
.....
Ankara OPAL kia'dan Kemal beyler ise aynı nazik duygular ile katılımcı arkadaşları ileride yapacakları piknik/mangal etkinliğine davet etti. konvoya araç verebileceklerini belirtti. detayları sizlere yüz yüze anlatacağım.

bu saatten sonra bizlere düşen YARIN, İMKANLAR DOĞRULTUSUNDA TAM KADRO BULUŞMA NOKTASINDA OLMAKTIR....hatta yakınlarınızı da getiriniz.

iyi ki KİA sahibiyim.....

Sevgi ve saygılarımla....

Serdar
19-Nisan-2013, 10:42
Bir davetiye yazısı özel mesaj atarsanız buluşma ile ilgili toplu mail atabiliriz bütün kullanıcılara. Buluşma saati / yeri v.s.

Ankara'dan 261 üye görünüyor db sorgusunda.

leventlevent
19-Nisan-2013, 10:57
20 nisan 13:30 14:00 arası BATIKENT CARREFOUR otoparkında buluşma gerçekleştirilecektir.

faaliyet çizelgesi aşağıdadır.:

13:30-14:15= Toplanma-Tanışma
14:30-14:45= SSH Sağlayıcı ziyareti
14:50-15:10=Bayii ziyareti
15:30-15:50=Bayii ziyareti
16:00-16:30=Konvoy-Şehir turu
17:15-18:00 =Sosyal etkinlikler-Oran bölgesi

leventlevent
19-Nisan-2013, 11:05
davetiyemiz...

Serdar
19-Nisan-2013, 11:48
mailler atılmıştır ;)

kanikarali
19-Nisan-2013, 11:58
Evet...

KIA'cı, kıaclubtr üyesi arkadaşlar;

Görünen o ki birlikteliğimiz, dostluğumuz, çabalarımız, değerl paylaşımlarımız doğru yerde olduğumuzu ve doğru işler yaptığımızı ispatlıyor. Bu işte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. KIANKARA Buluşmasını organize eden Burhan Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum.

Ankara'daki tüm KIA sahipleri...

Gücümüze Güç Katın...

leventlevent
19-Nisan-2013, 12:39
Evet...

KIA'cı, kıaclubtr üyesi arkadaşlar;

Görünen o ki birlikteliğimiz, dostluğumuz, çabalarımız, değerl paylaşımlarımız doğru yerde olduğumuzu ve doğru işler yaptığımızı ispatlıyor. Bu işte emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. KIANKARA Buluşmasını organize eden Burhan Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum.

Ankara'daki tüm KIA sahipleri...

Gücümüze Güç Katın...

çok teşekkür ederim. saygılar...

mailler atılmıştır ;)

teşekkürler. saygılar...

MBugra
19-Nisan-2013, 14:51
Burhan Bey'in mesajı olmasa gözden kaçırmıştım, buluşma saatinde orada olmaya çalışacağım.

Yarın görüşmek dileğiyle.

leventlevent
19-Nisan-2013, 15:32
Burhan Bey'in mesajı olmasa gözden kaçırmıştım, buluşma saatinde orada olmaya çalışacağım.

Yarın görüşmek dileğiyle.

degerli arkadasım mutlaka bekliyoruz. özelden numaranızı verirseniz yarın daha rahat koordine oluruz. saygılar

leventlevent
19-Nisan-2013, 19:47
ankara yarın güneşli bilgilerinize....

ismaildikmen
19-Nisan-2013, 21:28
Davetiye çok hoş olmuş :)

M.karataş
19-Nisan-2013, 21:56

davetiyemizde ne güzel olmuş :)

heh
20-Nisan-2013, 00:20
Hayırlısı olsun.Artık çok kısa zaman kaldı;)

leventlevent
20-Nisan-2013, 07:33
Davetiye çok hoş olmuş :)

teşekkür ederim.

davetiyemizde ne güzel olmuş :)

teşekür ederim. yarın burada sizin çektiğiniz fotoları paylaşırız. gözlerimiz daha güzel şeyler görür...

drdilmen
20-Nisan-2013, 09:46
İnanın şimdi çok üzüldüm. Benim böyle bir organizasyondan biraz önce haberim oldu. Forumu her gün takip ediyorum ancak direkt olarak SPO sayfasına girdiğim için gözden kaçırmışım. DH de celebic arkadaşım dan duydum kontrol ettim ve bu sayfayı gördüm. Çankırıdayım, muhakkak gelmeyi isterim. Keşke haberim olsaydı.
Lütfen bir dahakine beni de yazın.
Teşekkürler...

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 09:49
İnanın şimdi çok üzüldüm. Benim böyle bir organizasyondan biraz önce haberim oldu. Forumu her gün takip ediyorum ancak direkt olarak SPO sayfasına girdiğim için gözden kaçırmışım. DH de celebic arkadaşım dan duydum kontrol ettim ve bu sayfayı gördüm. Çankırıdayım, muhakkak gelmeyi isterim. Keşke haberim olsaydı.
Teşekkürler...

Keşke güncel konularıda takip etseydiniz. Ama geç değil müsait olursanız katılın bence...kocaeliden ankara buluşmasına tam destek

leventlevent
20-Nisan-2013, 10:07
Keşke güncel konularıda takip etseydiniz. Ama geç değil müsait olursanız katılın bence...kocaeliden ankara buluşmasına tam destek

TEŞEKKÜRLER. kapımız herkese açık.

çok erkek egemen bir topluluk olduk. bayan forumdaşlarımızı da bekliyoruz..

kanikarali
20-Nisan-2013, 10:11
Teşekkürler...
Cem Bey Hâla vaktimiz var. Aramızda görmekten mutlu oluruz. Size özelden yazmak istemiştim ama, sanırım siz hekimsiniz. Hekimler de malûm çok yoğun çalışan kişiler. Rahatsız etmek istemedim. Gördüğüm kadarı ile forumda aktifsiniz. Yalnızca Sportage'ı takip etmeyin. Burada çok zevkli ve faydalı paylaşımlarda bulunuluyor. Futboldan :D, yüksek siyasete (!) kadar. Hem sizi görünce memleketten bir nefes almış gibi oluyorum.

İyi hafta sonları..

Saygılar...

leventlevent
20-Nisan-2013, 10:13

hocam daha vaktiniz var. bekleriz mutlaka. çankırı şurası...

heh
20-Nisan-2013, 10:25
Ben de forumun tüm konularının takip edilmesini tavsiye ediyorum.Çünkü sportage ı ilgilendiren bir çok konu da sportage sekmesi dışında paylaşımda bulunuldu.
Biz biliyorsunuz yaklaşık 3 hafta Kocaeli buluşması için randevu oluşturmak istedik.Ancak zaman yaklaştı ve hatta buluşma günü geldiğinde 7-8 kişilik bir katılım olmasını beklerken;buluşma 3 kişilik katılım ile yapıldı.Özelden birçoğumuz biz de tlf numaralarımızı paylaştık.Ama maalesef 3 kişilik Kocaeli buluşması yaptık.Zaman bu ay bile olsa ben katılım sayısının bizim buluşma için değişmeyeceğini zannediyorum açıkçası.Ama Ankara lı üyelerimizin buluşmalarına sahip çıktıklarını gördükçe açıkçası mutlu oluyorum.Hepinizi tebrik ediyorum.
Şu anda görülüyor ki siz Kocaeli den daha fazla buluşmanıza sahip çıkacaksınız.Fotoğraflarınızı bekliyorum.

leventlevent
20-Nisan-2013, 10:44
Ben de forumun tüm konularının takip edilmesini tavsiye ediyorum.Çünkü sportage ı ilgilendiren bir çok konu da sportage sekmesi dışında paylaşımda bulunuldu.
Biz biliyorsunuz yaklaşık 3 hafta Kocaeli buluşması için randevu oluşturmak istedik.Ancak zaman yaklaştı ve hatta buluşma günü geldiğinde 7-8 kişilik bir katılım olmasını beklerken;buluşma 3 kişilik katılım ile yapıldı.Özelden birçoğumuz biz de tlf numaralarımızı paylaştık.Ama maalesef 3 kişilik Kocaeli buluşması yaptık.Zaman bu ay bile olsa ben katılım sayısının bizim buluşma için değişmeyeceğini zannediyorum açıkçası.Ama Ankara lı üyelerimizin buluşmalarına sahip çıktıklarını gördükçe açıkçası mutlu oluyorum.Hepinizi tebrik ediyorum.
Şu anda görülüyor ki siz Kocaeli den daha fazla buluşmanıza sahip çıkacaksınız.Fotoğraflarınızı bekliyorum.

iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. foto konusuna gelince ; profesyonel fotocularımızın resimleri sayfamızı süsleyecek.. :)

heh
20-Nisan-2013, 10:46
Evet.Muhammet ustalığını konuşturur mutlaka;)

leventlevent
20-Nisan-2013, 10:48
Muhammet kardeşim; katılışı ve sanatı ilehepimizi memnun edecektir...
unutmadan katılım sayısı 2 kişi daha arttı.....

heh
20-Nisan-2013, 10:49
:thumbup:

leventlevent
20-Nisan-2013, 11:15
veeee son numaramız.....

96.9 PARK FM ankara saat 15:00 16:00 arası bizim için çalacak....saat: 15 ile 16 arasında "şehir turu atmakta olan kiaclubtr üyeleri için" anonsunu yapacak... hadi bakalım o saatlerde kanallar 96.9' a ayarlansın .

;)

kanikarali
20-Nisan-2013, 11:17
:oleyqv5::oleyqv5::oleyqv5:

Rio35
20-Nisan-2013, 11:21
Hadi bakalım ankara ETİKET ZAMANI :) Gösterin kiayı almancılara japonculara da korecileri görsünler ;) :thumbup:

heh
20-Nisan-2013, 13:15
veeee son numaramız.....

96.9 PARK FM ankara saat 15:00 16:00 arası bizim için çalacak....saat: 15 ile 16 arasında "şehir turu atmakta olan kiaclubtr üyeleri için" anonsunu yapacak... hadi bakalım o saatlerde kanallar 96.9' a ayarlansın .

;)

Olay budur.İcraat icraat üstüne.:thumbup::thumbup::thumbup:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

cLippeRship
20-Nisan-2013, 13:46
Hadi bakalım.. Ankara buluşma görsün.. :thumbup1:

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 15:03
sonuçları bekliyorum..:alkiseg6::alkiseg6::alkiseg6:

atamanbey
20-Nisan-2013, 16:30
Merhaba,

Ankara buluşmasını gerçekleştirdik.

Öncelikle bu buluşma organizasyonunu yapan Burhan OĞUZ beye, emeğinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca katılan tüm arkadaşlara da ilgilerinden dolayı şahsım adına teşekkür ediyorum.

Buluşma detaylarını ve resimleri arkadaşlar yayınlayacaktır. Ben kısaca buluşmayı anlatmaya çalışayım.

Saat 13:00 civarı buluşma yerinde buluşuldu, ilk aşamada 6 arkadaş katıldı. Daha sonra katılan arkadaşlarla sayımız 10'u geçti.

Sonrasında sırasıyla Harman Oto, Meb Başayar ve Opal ziyaretlerini gerçekleştirdik.

Gidilen tüm yerlerde firma yetkilileri oldukça ilgili davrandı. Firmalara geçişlerde trafiğin elverdiği ölçüde konvoy halinde hareket etmeye çalıştık.

Faydalı ve güzel bir buluşa gerçekleştirdik.

Emeği geçen tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.

Saygılar,

Not : Lovato Yetkilisi Utku Beyi yazmayı unutmuşum, kendisine de ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

82692057
20-Nisan-2013, 16:34
20.04.2013 13:30 - 16:30 Arası gerçekleşen Buluşmanın fotoğraflarıdır.

stormfather
20-Nisan-2013, 16:40
Merhaba öncelikle kiankara buluşmamızı gerçekleştirdik.
Bu organizasyonu yapan Burhan bey e öncelikle teşekkürler katılan tüm arkadaşlar sanki daha önce birbirini tanıyor gibi sıcak bir ortam vardı gittiğimiz yerlerde de çok güzel karşılandık inşallah bunu geleneksel hale getirip daha çok katılım ile gerçekleştiririz.
Katılan ve emeği geçen ve bize destek olan herkese teşekkür ederim.

82692057
20-Nisan-2013, 16:41
Buluşmayı ayarlayan Burhan Bey olmak üzere katılan herkese çok teşekkür ederim.

kanikarali
20-Nisan-2013, 17:10
Buluşmaya katılan, katılamayıp gönlü bizlerle olan, Organize eden Burhan Bey'e, Bize değerli vakitlerini ayıran MEB Başayar, OPAL KIA, Harman Kia ve Lovato Yetkilisi Utku Bey'e teşekkür ediyorum. Sıcak bir ortamda sıcak karşılandık. Bu buluşmanın ilk olmasının cesaretiyle ileride daha çok katılımlı ve zevkli ortamları yaratacağımıza inanıyorum.

Herkese tekrar teşekkür ederim...

Bu arada gittiğimiz yerlerde bizlere küçük ikramlarda bulundular. Küçük hediyeler verdiler. Onlara ince davranışları için teşekkür ediyorum. Ama en kıymetli hediyeyi Atamanbey arkadaşımız verdi. Yaptırdığı plakalık ve daha önce burada yayınladığı stickerları bize ve Servislere vererek çok ince bir davranışta bulunda. Bu davranışı kişisel olsa da Kiaclubtr adına güzel bir jestti.
Teşekkürler Kenan Bey kardeşim...

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 17:12
Buluşma fotoları nete düşmeye başlamış bile :) :) :)

Rio35
20-Nisan-2013, 17:19
Güzel bir buluşma olmuş heyecanı bile yetiyor :) Daha fotoğraf varmıdır çekildiğiniz ?
Toplu araçların olduğu fotoğraf :)

82692057
20-Nisan-2013, 17:22
Güzel bir buluşma olmuş heyecanı bile yetiyor :) Daha fotoğraf varmıdır çekildiğiniz ?
Toplu araçların olduğu fotoğraf :)

açıkcası bizde istedik öyle bir foto çekmek yada çektirmek ama buluşma yeri ve daha sonra gittiğimiz yerlerde de imkan olmadı ama bir daha ki ve çok daha büyük olacak olan buluşmamızda ilk bu fotoyu çektirecez :)

Mahirduzce
20-Nisan-2013, 18:11
Güzel buluşma olmuş hepinizin kalbine saglık

Lovato
20-Nisan-2013, 18:33
Güzel bir buluşma oldu , Başta Burhan bey olmak üzere emeği geçen, katılan herkese teşekkürler.

Yasiny19
20-Nisan-2013, 20:16
Kİ@NKARA buluşması gerçekten güzeldi biraz geç katılmama rağmen arkadaşlar büyüklerimle bir arada olmaktan tanışmaktan çok mutlu oldum. :) www.kiaclubtr.com sitesi vasıtasıya tanıştığım sizlerle bir arada olmak forumdaş olmak gurur verici. :) Katılım sağlayan bizlere ince davranışlarla kıymetli hediyelerini sunan bizleri güler yüzle karşılayan herkese çok teşekkür ederim :) I Love Kia ;):thumbup1:

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 20:18
Herkesin buluşmadan mutlu ayrılması çok güzel bir durum...kutlarım :)

ERSİN
20-Nisan-2013, 20:26
Tüm katılanları canı gönülden kutlarım , Tebrik ederiz.

ERSİN
20-Nisan-2013, 20:28
Tüm resimler gelince , ek bir konu açıp resimler aralarda kalmayacak şekilde sabitleriz :thumbup1:

cLippeRship
20-Nisan-2013, 20:31
Tüm Ankara'lı KIA ailesi üyelerimizi tebrik ederim daha güzel daha sık buluşma organizasyonu dileklerimle.. :)

başqan
20-Nisan-2013, 20:40
evet konuyu değil ama konvoyu takip ettik..:)
eşim bu kadar kia niye peş peşe diye şaşırmıştı..:rolleyes:
bi dahakine inşallah katılırm..:thumbup1:

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 20:45
Bence il bazında yapılan ya da yapılacak tüm buluşmalar sabitlense iyi olur. Hem başka buluşma konusu açılmaz hemde insanlar aramak zorunda kalmaz.

cLippeRship
20-Nisan-2013, 20:53
Başlık ismine tarihte eklenirse daha güzel olur :)

ismaildikmen
20-Nisan-2013, 21:12
Başlık ismine tarihte eklenirse daha güzel olur :)

Tarih eklenirse genellemede/sabitlemede hoş durmaz.

mustafa avcı
20-Nisan-2013, 21:52
öncelikle bu buluşmayı organize edenlere teşekkürler.

İş yoğunluğumdan ötürü katılamadım ama aklım sizlerdeydi inanın. Forumuda işlerimin yoğunluğu nedeniyle takip edemiyorum. İnşallah bir sonrakine. Bu katılmdan sonra sanırım daha sık ve daha fazla katılımla buluşmalar gerçekleşecektir.

Not: kesinlikle eleştiri olarak anlaşılmasın sadece bir öneri.acaba nisan 19 da değilde mesela nisan 16 da atılsa 20 sinde buluşma var diye mailler daha erkenden daha faydalı olmazmıydı :) kendim adıma söylüyorum en azından daha erken görmüş olsaydım bi şekilde ayarlamaya çalışırdım:)

raif1983
20-Nisan-2013, 21:55
06KİA yakışır çok güzel olmuş :) darısı 34 KİA cılara :)

heh
21-Nisan-2013, 00:15
Katılımı yüksek Ankara buluşmasını ve Ankaralı üyelerimizi,organizasyonda emeği geçen tüm üye ve kia severleri canı gönülden kutluyorum.Emeğinize sağlık.:thumbup::alkiseg6::alkiseg6::alkiseg6::alk iseg6::alkiseg6:

ismaildikmen
21-Nisan-2013, 12:11

Inşallah...

heh
21-Nisan-2013, 12:50

İnşallah İstanbul buluşmasında da katılım yüksek olur Raif.;)

Hasan hoca
21-Nisan-2013, 13:13
programımdan dolayı katılamadım,burhan bey başta emeği geçen ve katılan tüm kıa sahiplerinin ellerine sağlık .

heh
21-Nisan-2013, 16:15
İnşallah bir dahaki sefere;)

Hasan hoca
21-Nisan-2013, 16:50
inşaallah...

M.karataş
21-Nisan-2013, 20:43
Ankara da Bir ilk olarak güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. Burhan ağabimiz üstlenip güzel bir işe imza attı teşekkürler ediyoruz öncelikle.
Buluşmaya işlerimden dolayı biraz geç katıldım ama sıcak ve güzel bir ortamımız vardı.
Ankara da sıcak bir Kia ailemiz oldu diyebilirim :)
Ama ilk buluşma ve tanışma olduğu için artı ziyaret edilecek yerler çok olduğu için birbirimize pek vakit ayıramadığımızı düşünüyorum. Bir daha ki etkinlikte (Umarım bu piknik olur ) daha güzel bir buluşma gerçekleştireceğiz.
Herkese yeniden teşekkürler.

raif1983
21-Nisan-2013, 21:29
Valla yakın bölgelerde buluşma olursa atlayıp gelicem :)

heh
21-Nisan-2013, 23:35
Tanışmak,kaynaşmak lazım;)

cer.fire
22-Nisan-2013, 08:53
çok güzel bir organizasyon olmuş, tüm emeği geçenleri kutlarım. bundan sonraki organizasyonlara kısmet olursa katılmak isterim. saygılar...

leventlevent
22-Nisan-2013, 09:15
saygıdeğer dostlarım;
bildiğiniz üzere 20 nisan günü kiacılar olarak toplandık. sıcak bir ortamda tanışma fırsatımız oldu.
12-13 arkadaşımız katıldı; hepsi cana yakın saygıdeğer ve bir o kadar da güler yüzlü idi.
Ana tedarikçi ve servislerimizi ziyaret ettik, onlarla güler yüzlü ve çok sıcak bir ortam da istişarelerde bulunduk. Onları tanıdıkça Kiacı olduğum için bir kez daha gurur duydum.
yorumları takip ettiğim kadarı ile "organizasyon" tüm arkadaşlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı. hepiniz çok yaşayın.

ilkleri yapmak, yaşamak zor ama bir o kadar da zevklidir. ama ilk olduğu için hatamız oldu ise hepinizin affına sığınıyorum.
katılan veya mazereti olduğu için katılamayan, arayarak destek veren, bir daha ki buluşmaya katılacağını bildiren, radyolardan bize istek parçası yollayan, konvoy halinde iken bize selam veren dahil herkese saygı ve şükranlarımı sunarım. nazik ve kaliteli kia bayilerine özellikle teşekkürler ederim.
yakın zaman sonra çok daha kalabalık bir birlikteliğin olacağı "sosyal etkinliklerin daha yoğun olacağı buluşmalarda " görüşmek ümidi ile saygılarımı sunarım.

not:
1- özelden numara alışverişinde bulunmak daha rahat organizasyon yapmamızı sağlıyor.
2- fotoğraflar bu kadar az mıydı :) lütfen ne kadar fotograf varsa yükleyelim. özellikle bayilerimizin çektiklerini de görmek isteriz.

cLippeRship
22-Nisan-2013, 10:16
Kesinlikle, resimlerin devamını bekliyoruz :thumbup:

leventlevent
22-Nisan-2013, 10:41
Burhan abı baska bı zamanda yenıden daha buyuk bı bulusma yapalım. bu hafta sonu daha guzel oluır

mutlaka yapacağız. cok daha kapsamlı ve kaliteli. delice planlarım var. ;)

M.karataş
22-Nisan-2013, 11:11

Bekliyoruzzz :)

leventlevent
22-Nisan-2013, 12:18

ufuk601
22-Nisan-2013, 20:21
güzel bi buluşma oldu gercekten. servislerin ilgi alakası gayet memnun ediciydi :) sizlerle tanışmak güzel oldu.nice buluşmalaraaa :)

atamanbey
22-Nisan-2013, 20:22
Burhan abı baska bı zamanda yenıden daha buyuk bı bulusma yapalım. bu hafta sonu daha guzel oluır

Merhaba Ömer Bey,

Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum.

Daha yüksek katılımlı buluşmalarda görüşmeyi istiyoruz.

Sizin görevli arkadaşın çektiği fotoğrafları forumda paylaşabilirseniz menmun oluruz.

Saygılar,

MBugra
22-Nisan-2013, 21:05
şans eseri konvoya denk gelmemle geç de olsa ben de buluşmaya katılabilmiş oldum, iki de görmüşüm. gerçekten çok samimi bir ortam vardı, katılanların ayaklarına sağlık, Burhan Abi'nin ise yüreğine sağlık, çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdik sayesinde. sizlerle tanışmış olmaktan ötürü şeref duydum, en kısa zamanda yeniden görüşmek üzere

heh
22-Nisan-2013, 22:25

:thumbup::)