10 Kasım LPG KABLO

aracıma çakma ürün taktılar biz kime güveneceğiz

'Kia'dan Şikayetler / Talepler / Teşekkürler' forumunda asilyan06 tarafından 25 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. asilyan06

asilyan06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    12
    bende 2012 mayıs ayında antep bayisinden sportage aldım aracı alırken pazarlığımın içerisinde yan basamak da vardı sonra yan basamakla ilgili sıkıntılar çıktı uyum problemi var montaj vidalarında paslanma var boya kavlaması var var oğlu var neyse çözüm için bayi ile itibata geçtim nedeseler iyi biz basamağı size hediye ettik oyuzden birşey yapamayız sonra aracı bakım için başka bir bayiye götürdüğümde basamağı tekrar dile getirdim ne söyleseler iyi antep bayisi size orjinal ürün değil çakma bir ürün hediye ettiği için ki "ben hala parası ile aldığımı idda ediyorum satış sözleşmemde bile yazıyor satın aldığım" garantiden basamağınıza birşey yapamayız kia yı aradım defalarca ama bayiye yaptırımları yokmuş bayii müşterisine çakma ürün takıyor ve distbirütör bir şey yapamayacağını söylüyor canınızı dişinize takıyor kelle koltukta para kazanıyorsunuz 60 bin tl verip araba alıyorsunuz sonra aynen çakma ürünü arabanıza yamıyorlar bizde servise gidiyoruzki aracmıza iyi baksınlar bence bayiler yağı bile çakma kullanıyorlardır bizide kandırıyorlardır orjinal buji orjinal hava filitresi taktık diye ikinci bir sıfır araba alsam antep bayisi yüzünden kia nın önünden geçmem uzay mekiği yapıp satsalar okadar

2. kiario63

kiario63

Alınan Beğeniler:
    315
    Geçmiş olsun. Distribütörün yaklaşımı çok enterasan. Resmen markadan sogutur bu tutum.

tapatalk

3. kiario63

kiario63

Alınan Beğeniler:
    315
    Ayrıca bu adamlar hediye olduğunu biliyorlarsa muhtemelen aynı şeyi kendileri de yapıyorlardır

tapatalk

4. Mahir

Mahir Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    elinizde sozlesme varsa direk mahkemeye verin can sıkıcı bir durum gecmis olsun

5. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Hediye de olsa garanti dahilinde yapmaları lazım. Geçmiş olsun

6. asilyan06

asilyan06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    12
    birgün aracı satan satış temsilcisine basamakla ilgili şikayetimi anlatıyordum bana nedese iyi siz yalan söylüyorsunuz hem araç satın al hemde hakaret işit paranla rezil olmanın adı bu işte herşey aracı satana kadar sonrası malum aracı alırken ilginç bir şey yaşamıştım ozamalar mardin kızıltepe hudutta çalışıyordum aracı almaya karar verdiğimde iskenderunda yaşayan bebelerimin yanına gitmişken iskenderun bayisine uğrayıp araç için pazarlık yaptım satış temsilcisi 58bin dedi başka birşey yapamam dedi sonra ben kızıltepe ye dönerken antep bayisine uğradım aynı şartlarda 57500 e anlaştık 20bin kaporo verdim birkaç gün sonra iskenderun baiyisi aradı neyaptığımı sordu bende 57500 e anteple anlaştığımı söyledim hayırlı olsun deyip kapattılar telefonu sonra tekrar arayıp aynı şartlarda biz size 57bine berelim dediler bende tekrar antebi arayıp durumu anlattım onlarda öyle şeymi olur o fiyata verirlerse zarar ederler mümkün değil felan felan işte bizde size yarım depo yakıt verelim dediler ben almaktan vazgeçtim dedim araç tc girmemiş olmasına rağmen faturasını kestik deyip paramı iade etmediler birsürü rezillik sonra araç geldi ve basamaklar çakma sonra hakkımı arayınca adım pazarlıkçıya çıktı yok ben onlardan yakıt istemişim yok ben başka bayiyle anlaşmışım vs vs demedijlerini bırakmadılar ve sonuç ortada 2 sene hudutta kelle koltukta çalış suriyenin durumu belli sonrası hüsran enayi yerine koyulduk resmen, burayı okuyor sa distribitör firma antep bayisi hakkımı helal etmiyorum onlar geceleri rahat uyusun diye ben iki sene hudut yollarını arşınladım buradan hakkımı haram ediyorum saygılar olana tabi

7. asilyan06

asilyan06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    12
    çok güzel söylüyorsunuz ama neler oldu neler bir özür dileyin bari dedim onu bile yapmadılar işleri güçleri yalan

8. asilyan06

asilyan06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    12
    tabi bunlar olurken iskenderun bayiside boş durmadı benim haberim olmadan satış temsilcisi aracı sırf iskenderun bayisinden almam için bneim haberim olmadan antep bayisini arayıp ben hasan beyin eşiyim aracı almaktan vazgeçtik deme cüretinde bile bulundular daha ne söyleyimki resmiyette olmasa bile çift eşli tc şartalarında :p

9. Mahir

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    nedemek ya yalan soyluyorsunuz demek iyi kafa atmadiniz ben direk dalardim

10. asilyan06

asilyan06 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    12
    Allah tan telefonda derdimi anlatıyordum yoksa dediğiniz gibi kendimi tutamayabilirdim birisi bana şunu açıklasın 57500 araç alıyorsunuz 500 tl için yalan söylüyorsunuz hadi buyrun burdan yakın dedimye bir araç alsam kianın önünden geçmem öyle kızgın ve kırgınım

11. Mahir

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    Bunu kiaya maletmeyin her markada bu durumlar olabilir

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. kiario63

kiario63

Alınan Beğeniler:
    315
    Çelik motor yine uyuyor

tapatalk

13. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Büyük geçmiş olsun.Artik size yapılanlar bana eee artık pes doğrusu dedirtti.Yaziklar olsun onlara.Hakkinizi sonuna kadar arayın bence.

14. ser.duman

ser.duman F1 Pilotu

Alınan Beğeniler:
    867
    Gerçek Ad-Soyad:
    sercan duman
    Araç Modeli:
    2008 CERATO COMFORT 1,6 138 HP 320NM
    Hakkınızı tamamen sonuna kadar arayın...! Tamamen bayilerin iş güzarlığı ve müşteri takmayışları. ÇM de sizin tarafınızda bulunacağına pasif kalıyor Çok sinir bozucu bir durım

iPhone5 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

15. lapitexh

lapitexh Sürücü

Alınan Beğeniler:
    10
    Celik motorun isi bu kia gibi bir markayı nasil bunlara türkiyede teslim ediliyor anlamıyorum ama şunu bilin kia aracina sahip çıkıyor beni zamaninda tehdit bile ettiler yemedi pazarliga oturdular bunlar bole neyse.... koreden muhendisler geldide aracina sahip cikti celik motora kaldiysa isiniz yas....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

asilyan06 ve ser.duman bunu beğendi.
  16. ceratodream

ceratodream Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    1.295
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yıldırım yıldırım
    Araç Modeli:
    Cerato
    Cok ilginc isler ben bisi anlamadim yan basamaklar orjinalini istiyorum deseydiniz basinda bunlar basiniza gelmez idi....bide bence pazarlik ederken cok fazlada oldurmemek laZim sonra bu kabil cilki cikiyor.kardesim ucuzsa mutlaka bir problem cikiyor unutmayin.stok sahasinda cok kucuk hasari olan araclar ucuzdan veriliyor minik gocukler gibi

"gercektende allah sabredenlerle beraberdir"

asilyan06 ve ser.duman bunu beğendi.
  17. DoğanCanDemir

DoğanCanDemir Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    29
    Tuketici haklarina basvur abi bi dahada o bayiye gitme ve herkese kotule gecmis olsun sahte urun satiyor diyede sikayet et arabama zarari oldu geri alsinlar felanda diyebilirsin

HTC One cihazımdan gönderildi

18. efdal

efdal Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    295
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail MERMER
    Araç Modeli:
    2013 Kia Rio 1.4 hb Fancy (DİZEL)
    Geçmiş olsun valla can sıkıcı bir durum bende olsam dayanamam ve bende aracı aldığımda park sensör hediye ettiler belki onlarda orjinal değildir bakıma gidince onlara sorduracağım bakalım artık. paylaşım yapacağım burada sizlere eğer öyle ise ben o adamlara kazık atarım ki yapamaz öyle bir şey diye düşünüyorum çünkü dayımın yakın arkadaşı

19. pascalim

pascalim Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    2.947
    Gerçek Ad-Soyad:
    Orhan İLYASLI
    Araç Modeli:
    Ceed Consept Plus SW
    Çok geçmiş olsun.

Bencede o bayinin önünden geçmeyin. Bu işler bayide biter. Bizde yarım depo var diyeni ilk kez duydum. Açıkçası bana çok basit geldi.

20. efdal

efdal Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    295
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail MERMER
    Araç Modeli:
    2013 Kia Rio 1.4 hb Fancy (DİZEL)
    Benim depoda hiç yoktu :D dediğiniz gibi bayide bitiyor her şey.

Bu Sayfayı Paylaş