10 Kasım LPG KABLO

Bursada Kia Özel Servis Tavsiyesi?

'Rio' forumunda spawn025 tarafından 23 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

1. spawn025

spawn025 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    64
    Gerçek Ad-Soyad:
    Ömer AYDIN
    Araç Modeli:
    Kia Rio 1.4 CRDİ Concept
    Merhaba arkadaşlar. 2015 kia rio dizel concept aracımı tam satma arefesindeyken motor ışığı yandı. Boludan gelirken servise uğradım söndürdüler. Bursaya gelinde kasisten geçerken tekrar yandı. Servise götürdüm Şentürkler'e 2 -3 saat bekledim önce oksijen sensörü dediler. Sonra partikül filtresi dediler. Sonra PNP sensöründen dediler. Yani sorunu tam olarak bana söylemediler. Arıza ışığını tablet bağlayıp söndürdüler. Aracım kia 5 yıl garantili dedim sürekli servise getiriyorum. O parçalar 2 yıl ganartiliymiş. O zaman ben ne anladım servise her yıl onca para vermeninn e anlamı var? Parça ne dedim PNP sensörü dediler en son. Arabada böyle bir sensör var mı? İyi niyet garantisinden bir soralım dediler haber bekliyorum. Kabul etmezseler özel serviste bakımlarını yaptıracağım. Yani KİA nın 5 yıl garanti olayı hikaye sanırım. Bakalım parça talebine cevap ne olacak bende ona göre burya yazarım. Size sormak istediğim eğer red cevabu gelirse cebimden yaptıracağım mecbur Bursa'da kime götürebilirim bu aracı bursada kimi tavsiye edersiniz kia özel servis olarak cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş