10 Kasım LPG KABLO

necvox soruları

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda ism@il tarafından 12 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. 18-ILGAZLI

18-ILGAZLI Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    HASAN TUZLUPINAR
    Araç Modeli:
    KİA SPORTAGE PRESTIGE
    DEĞERLİ KİA KULLANICILARI ÖNCELİKLE HERKESİN ARACINI RABBİM KAZADAN KORUSUN HERKESE SAĞLIK MUTULU GÜNLERDE KALLANMALARINI DİLERİM.
    BEN 2016 MODEL KİA SPORTAGE PRESTİGE 4X4 SIFIR ALDIM ARAÇ UZUN YOLDA ÇOK İYİ İSTANBUL TRAFİGİNDE DUR KALKMALARDA EKRANDA ŞANZUMAN ISINDI HATASI ALIYORUM YOLDA FAZLA FREN KULLANMAM DURDUGUMDA DEVAMLI VİTESİ BOŞA ALIRIM . SERVİSE GÖTURDÜM YENİ YAZILIM ATILAR YİNE YAPIYOR SERVİS MASAL OKUYOR ONLAR KONUYA VAKIF DEGİLLER .2. YOLDA GİDERKEN BEN VİDO İZLEMEK İSTİYORUM KİTABINDA GELEN ŞİFRELER TUTMUYOR YOLDA VİDO ,TV İZLİYEN KARDEŞLERİM VARSA KESİNLİKLE VARDIR RİCA ETSEM BU SORUNU NASIL GİDERİLDİĞİNİ
    YAZARSA SEVİNİRİM HERKESE KAZASIZ KULLANIMLAR DİLERİM.

2. Tefes

Tefes Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Tufan Efe
    Araç Modeli:
    Cerato
    Merhaba,
    2017 Ocak trafiğe çıkışlı Kia Cerato aracımda Necvox Dva-S 99131 Kia Cerato Navigasyon ve Multimedya sistemini kullanıyorum. Size üç sorum olacaktı.
    1- Navigasyon için internet sitenizdeki yönergeleri takip edip araçtaki mini sd kartımı bilgisayara takıp ilgili güncelleme programını kurduğumda sd kart içerde olmasına ragmen sd kartı veya usb yi takın diyor dolayısı ile güncelleme adımlarına devam edemiyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim veya alternative güncelleme adımları ne olabilir?
    2- Necvox Dva-S 99131 cihazın mirror link özelliği android için geçerliymiş, iphone için de geçerli oldu mu yeni güncellemeden bahsediliyor internette iphone ile ekrana atma yapamıyor muyum?
    3- Necvox Dva-S 99131 cihazı da update edebiliyor muyum, ediyorsam nasıl yol izlemem gerekli?
    Yardımlarınızı rica ediyorum.
    Saygılar ve selamlar.

3. oknylz

oknylz Sürücü

Alınan Beğeniler:
    65
    Gerçek Ad-Soyad:
    oknylz
    Araç Modeli:
    Kia Cerato 1.5 DSL Advance
    Multimedia cihazınız orjinal yani araç üzerinde fabrikasyon geldiyse update yapamıyorsa sd kartınızı ilgili yazılım görmüyorsa tek seçenek cihazın uzerindeki sd kart orjinal değil yada içindeki lisans dosyası silindi veya yok
    Böyle durumda yapabileceğiniz hiçbir şey yok tabi bunu söylerken tüm deneme aşamalarınızı sorunsuz yaptığınız varsayımı ile söylüyorum cihazınızdaki yazılım hangi firmanın belirtmemişsiniz genel olarak igo kullanılır sizinkide igo ise biraz daha şanslısınız igo tutulan bir program olduğundan nette igo başarsoft haritalarının güncel olanını bulup sd kartınıza pc üzerinden atmanız gerekecek aynı şekilde poileride tabi uğraşmayıp harita sağlayacısindan lisans alıyım dersenizde malesef böyle bir imkan saglamıyorlar.

4. hugur180

hugur180 Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Kadir
    Araç Modeli:
    Ceed
    Arkadaşlar iyi günler benim necvox navigasyon açılış ekranında takılıp kalıyor devreye girmiyor. Yardımcı olursanız memnun olurum.

5. oknylz

oknylz Sürücü

Alınan Beğeniler:
    65
    Gerçek Ad-Soyad:
    oknylz
    Araç Modeli:
    Kia Cerato 1.5 DSL Advance
    Bu tür cihazları kullanmaya başlamadan içindeki tüm dosyaların yedeğini almak gerek, ki böyle bir durumda kalınırsa geri yükleyerek sorunu çözelim sizin cihazınız çökmüş kendini baslatamıyor cihaz orjinal yazılımlıysa necvox sitesini kontrol edin yedek dosyaları yayınlıyorlarmı (next igo dosyaları yayınlıyor) yayınlıyorlarsa ordan yedek dosyaları alın mevcut navigasyonunuzun içinden lisans dosyanızı alarak yeni edindiğiniz dosyalara ekleyip deneyin buda olmazsa mevcut lisans dosyanızı necvox cihazınızın içinden alın internette uygun yazılım bulup lisanslayıp denemekten başka çare kalmıyor

Bu Sayfayı Paylaş