10 Kasım LPG KABLO

Rio klima direksiyonda titreme yapıyor

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda osman_öztürk tarafından 12 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. osman_öztürk

osman_öztürk Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    osman ogün öztürk
    Araç Modeli:
    2014
    Arkadaşlar merhaba bugün 1.25 benzinli rio aracımın klimasını açıp en son seviyeye getirdiğimde direksiyonda telefon titreşimi gibi titreme yapmaya başladı orta ve düşük fan seviyelerinde o kadar hissedilmiyor fakat en sona gelince aşırı hissediliyor klimacı klima motorunı yağlayacağını klima gazını tekrar boşaltıp dolduracağını söylüyor %50 düzelir dediği için güven vermedi daha önce başına gelen veya konu ile ilgili bilgisi olan varmı

2. simonmc

simonmc Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    162
    Gerçek Ad-Soyad:
    özkan kalyoncu
    Araç Modeli:
    Rio 2014 Hb - 1.4 crdi
    2014 1.4 dizel aracımda da var bayadır. Yetkili servise sorduğumda o kadar olur küçük motorlu araç yük bindiğinden vs.. gibi saçma cevaplar aldım. Gül-Al ümraniye'deyken gitmiştim, şimdi taşındılar sanırım.

Bende rölantide araç dururken bariz hissediliyor. Hareket halinde anlaşılmıyor.

3. osman_öztürk

osman_öztürk Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    osman ogün öztürk
    Araç Modeli:
    2014
    Ben sanayide birine gösterdim klimanın fan motorunu temizlersek büyük ölçüde ses kesilir dedi torpidoyu söktük fakat fan motoru sökmek için göğüsün sökülmesi lazım deyince o kadarı için göğüs söktüremem dedim

Bu Sayfayı Paylaş