10 Kasım LPG KABLO

Sorun 1 Değil 2 Oldu :/

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda karasahin90 tarafından 19 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

1. karasahin90

karasahin90 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçek Ad-Soyad:
    Salih ŞAHİN
    Araç Modeli:
    Cerato 2004 1.6 16v EX
    Selamun aleyküm...

Aracımda özellikle benzinde iken tekleme mevcuttu zaten , bazen de geç çalışma problemi... Araçta şunu fark ettim ibre çeyrek depoya düştüğü ( benzin lambası yanmıyor kesinlikle ) zaman tekleme artıyor ve sanki aracı birisi arkadan tutuyor gitmesine mani oluyor gibi

Tekleme konusunda Yapılan işlemler ;

Benzin pompası ( Motor ) Bosch marka Motor ile değişti Çözüm olmadı
    Bir depo benzini çeyrek depoya kadar kullandım Berner enjektör temizleme katkısı ile Çözüm olmadı
    Depodaki benzini komple boşalttım pislik var mı diye kontrol amaçlı Çözüm olmadı
    Şamandırayı - motoru - filtreyi - regülatörü vs komple temizledim Çözüm olmadı

Şimdi yeni bir problem daha baş gösterdi umarım basit bir çözümü vardır... Seyir halinde giderken bir anda araç stop etti trafiğin ortasında kala kaldım panikle tekrar çalıştırmaya çalıştığımda hemen çalıştı... Bazen de sağa sola dönüşlerde stop ediyor bunun sebebi ne olabilir ? Sizlerde böyle şeyler oldu mu ?

2. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    875
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    silverhawk07 bunu beğendi.
  3. karasahin90

karasahin90 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçek Ad-Soyad:
    Salih ŞAHİN
    Araç Modeli:
    Cerato 2004 1.6 16v EX
    Tüm bunlar bu basit bir şey yüzünden mi ? :) Eğer öyle ise çok dua ederim size Serdar Bey

Bu Sayfayı Paylaş