10 Kasım LPG KABLO

2020 Rio için ses tavsiyesi

'Ses ve Görüntü Sistemleri' forumunda tozrio tarafından 3 Aralık 2020 tarihinde açılan konu

1. tozrio

tozrio Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    B. T.
    Araç Modeli:
    Kia Rio 2020 1.0
    Merhabalar.

2020 Rio Elegance Tekno sahibiyim. Arabadaki ses sistemi beni açıkçası pek tatmin etmedi.
    Daha yüksek, yüksek olmasına rağmen çatlamayan,var olan hoparlörlerin yerine takabileceğim bir tavsiyede bulunabilir misiniz?

(Subwoofer a gerek yok. Sadece biraz daha yüksek ve kaliteli bir ses istiyorum).

Teşekkürler

2. bluerose1

bluerose1 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    44
    Gerçek Ad-Soyad:
    Semih Kahraman
    Araç Modeli:
    2013 KIA RIO 1.25 Fancy
    Amfi takmadan yüksek ve kaliteli ses alabileceğinizi düşünmüyorum.Subwoofer düşünmüyorsanız güzel bir 4 kanal amfi ile önlere kaliteli 16cm comp. arkalara 16cm coax. takarsanız hem midbasslar hem orta mid ve tizler tatlı tatlı sizi tatmin eder.Amfi işine girmeyecekseniz boşuna ön arkalara yüksek rms li hoparlör takmayın orjinal teybiniz pek fazla çaldırmayacak o cihazları.Yine de tercih size kalmış. ayrıca kasnak şart orj.hoparlörler kasnakla bütünleşik.

3. Rio35

Rio35 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    İbrahim K.
    Araç Modeli:
    Rio Sedan 2012
    Subwoofer olmadan ideal seviyede güzel olacaktır. Subwoofer bence arabanın bakalit aksamlarını yaptığı basınçtan dolayı sesli hale getirecektir. 4 Kapıyada güzel kaliteli komponent seti ve güzel bir amfi ile ideal ses seviylerine ulaşabilirsiniz. Biraz daha masraf yaparım derseniz kapı içlerine ses yalıtım bantları var onlardan yaparsanız çok daha güzel olur.

bluerose1 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş