10 Kasım LPG KABLO

Araç içi koku

'Sohbet' forumunda mehmet87 tarafından 18 Ocak 2019 tarihinde açılan konu

1. mehmet87

mehmet87 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    3
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mehmet ALKAN
    Araç Modeli:
    kia rio
    merhaba, kia rio 1.5 crdi 2011 sahibiyim. her zaman olmamakla beraber gaza yüklenince 3. - 4. viteslerde aracımın içersine yanmış yağ kokusu veya paslı yağ kokusu tarzında bir koku geliyor. daha önceden duyan bilgi verebilecek olan var mıdır. saygılar

2. SnySanliturk

SnySanliturk Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Sinay Şanlıtürk
    Araç Modeli:
    picanto
    Sürekli değil ama zaman zaman dediğiniz kokuyu almışlığım var.Seyir halindeyken sağ çekip arabanın orasına burasına bile baktım bildiğin bir yanık kokusu gelmişti.Sanayi bölgesinde yaşadığım için pek üstünde durmadım.Ne kadar elektronik aksam olsa da gözü karartıp motor temizliği klima petek temizliği yapacağım gibi duruyor.

3. mehmet87

mehmet87 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    3
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mehmet ALKAN
    Araç Modeli:
    kia rio
    evet o da olabilir, ben malifold temizliği ya da katalizör temizliği yaptırmak istedim ama gittiğim ustalarım onlardan olmaz bu araçlarda kronik demişlerdi. işin doğrusu para almak için olsa yapar temizliğini parasını da alırdı. hatta hemen yanda bir de ceed vardı biz bu konuyu konuşurken araç çalıştırıldı bahsettiğim koku tarzında bir koku geldi bir de ışıklarda cerato dan aynı kokuyu almıştım. neticede çözülecek bir konu ama kimse kafa yormuyor ben bulacağım inşallah bulursam da burada paylaşırım tabi sizden de beklerim, araca zarar vermese de rahatsız edici.

Bu Sayfayı Paylaş