10 Kasım LPG KABLO

Sportage buji önerisi

'Sportage' forumunda Gökhan astsubay tarafından 6 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

1. Gökhan astsubay

Gökhan astsubay Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Gökhan
    Araç Modeli:
    2020 sportega
    Herkese selamlar aracım 2015 model sportage otomatik vites ve LPG Li (sıvı sistem) 60.000 km dir buji değiştirmedim şu an araba teklemeye başladı ama hareket halindeyken sorun yok sadece araç park halindeyken hissediliyor buji Öner’iniz nedir normal buji ve iridyum buji arasındaki fark nedir marka ve fiyat konusunda yardımcı olabilecek var mı şimdiden teşekkür ederim

2. drkrex

drkrex Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    kayhan karahan
    Araç Modeli:
    kia sportage 2012 1.6 gdi lovato lpg
    gökhan bey kimse cevaplamamış. bende değişeceğim bujileri. hangi marka taktırdınız. memnun musunuz

3. karagoz

karagoz Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    450
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yasin KARAGÖZ
    Araç Modeli:
    2012 Sportage 1.6 GDİ
    Yanlış hatırlamıyorsam 30k bakımında benim bujiler değişmişti serviste. İridyum buji ile değişti. Fiyat konusunda net bilgim yok ama iridyum buji seti 150-200 tl daha pahalı, 60k km dir sorunsuz kullanıyorum. Geçen bakımda kontrol edilmişti, tertemiz duruyordu.

4. Serdar

Serdar Yönetici Site Yetkilisi Yönetici

Alınan Beğeniler:
    875
    Gerçek Ad-Soyad:
    Serdar
    Araç Modeli:
    c220 cdi
    ngk laserline buji alablirsiniz. yaklaşık 400tl civarıdır fiyatı, iridyum olduğu için 100.000 km gibi bir ömrü var. ayrıca bobine daha az yük bindirdiği için bobin ömrünü de uzatır.

Bu Sayfayı Paylaş