10 Kasım LPG KABLO

sportage ve pert olma durumu hakkında

'Kasko, Sigorta, Devir İşlemleri' forumunda By_Strange tarafından 20 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. By_Strange

By_Strange Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    ibrahim BÜLBÜL
    Araç Modeli:
    KİA SPORTAGE
    Selamünaleyküm arkadaşlar herkese iyi akşamlar.
    18 mart günü Çanakkale de evimin hemen yanında bir kaza yaptım çok şükür bizde ve karşı tarafta can kaybı yok. arcım kia sportage 2013 full ve gördüğümüz kadarıyla; tampon sis farları, normal far, radyatör gibi motorun ön tarafındaki bölüm hasarlı ve ayrıca sağ şase yamuldu. aracı edremit teki servise götürdüm dün bıraktım. yaklaşık olarak 20 bin tl lik hasar çıkar dediler. servis muhtemelen pert olmaz dedi ancak perte çıkması sanki daha iyi olacak gibi bu araç onarılsa bile zararım çok olacak.
    aramızda sigortacı veya servislerde çalışanlar vardır illa veya başına bu tür iş gelenler. bu konuda yardımcı olabilir misiniz. arac hangi durumlarda perte çıkar veya servisle konuşsam bu konuda yardımcı olurlarmı
    aracın sigorta bedeli internetten baktım 71550 tl

2. kuzgun08

kuzgun08 Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    133
    Gerçek Ad-Soyad:
    İsmail
    Araç Modeli:
    Sorento
    Oncelikle gecmis olsun aracin degerinin yarisi kadar hasar olursa pert olur arac

3. sezops

sezops Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    62
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Gündaş
    Araç Modeli:
    XD2
    Resim görünmüyor. Ama bahsettiğiniz hasardan dolayı pert e çıkmaz yüksek ihtimal ile. Ama masraf yüksek çıkabilir.

Pert e çıksada masrafınız olacak kasko değerini vermiyor şirketler ortalama bir değer tuttururyorlar. Yani aracın tamir olmuş halini satsanızda hemen hemen aynı hesaba gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.

Bu Sayfayı Paylaş