10 Kasım LPG KABLO

2020 Sportage Elegance Apple Carplay ve Android auto sorunları hk.

'Sportage' forumunda mgundur tarafından 26 Mart 2020 tarihinde açılan konu

1. mgundur

mgundur Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mecit GÜNDÜR
    Araç Modeli:
    2020
    Merhaba Arkadaşlar ,

Sportage aracımızı Elegance A paket olarak şubat sonunda teslim aldık.Fakat apple carplay ve android auto hakkında bazı sorularım olacak.

1. Benim telefonum xaomi redmi 8 pro telefonumu usb kablosu ile taktığımda sanki kablo temassızmış gibi sürekli telefonda şarj ekranı çıkıp sönüyor.Araç da ise aynı şekilde yukarıda USB ekranı çıkıp sönüyor.Yani iletişim kuramıyor,acaba bu telefon modeli ile mi uyumsuz mu ? aranızda böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Hiçbir şekilde benim telefonla iletişim kurduramadım.

2. Sorum Eşimin telefonu iphone 7 ,onu takınca iletişim kuruyor. Appla Car play üzerinden telefonda navigasyon , whatsap , mesajlar , müzikler falan geliyor.Fakat Tam anlamıyla telefon uygulamalarının hepsi gelmiyor.Yani youtube , choreme gibi video oynatan programları göremiyorum.Bunun için ne yapmam gerek. İnternet de bir sürü şey yazıyor.Araç sistemine zarar verir mi vermez mi onuda bilemediğim için çok kurcalamadım.
    SONUÇ OLARAK YENİ SPORTAGE DE ARANIZDA TELEFON ÜZERİNDEN VİDEO OYNATAN VAR MI ? BUNU NASIL YAPIYORSUNUZ ?

SELAMLARIMLA...

Bu Sayfayı Paylaş