10 Kasım LPG KABLO

Antalya Bayi Değişimi

'Akdeniz Bölgesi' forumunda fatih.koz tarafından 8 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. hüseyin

hüseyin Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    9
    Gerçek Ad-Soyad:
    hüseyin
    Araç Modeli:
    kia rio 3
    Kia club demişim, pardon,kia family card olacak hocam.Mustafa bey bilgilendirmede bulunmuş baya. Kia servislerinden alabilirsin, 130 liraydı ben aldığımda. aracımın birkaç gün serviste kalması gerekmişti ve ikame araç lazım olmuştu, araç kiralamak yerine bu karttan alıp ikame araç hizmetinden yararlanmıştım. Bir kere de yedek parça ve serviste %10 indirimi oldu bana. Onun dışında birkaç ekstrası daha var. BP den bedava benzin veriyoruz, beş kat mıydı üç kat mıydı hatırlamıyorum puan veriyoruz diyorlar ama bu konuda ne BP nin ne kendilerinin ne de servislerin haberi var :)

By Cilo bunu beğendi.
  2. By Cilo

By Cilo Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    150
    Gerçek Ad-Soyad:
    Yılmaz ÖZKAN
    Araç Modeli:
    2015
    Teşekkürler... :)

3. sedatantalya

sedatantalya Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Gerçek Ad-Soyad:
    sedat incedal
    Araç Modeli:
    1994 kia sephia 1.5 GTX
    Öncelikle merhabalar Ben de Antalya'da ikamet ediyorum 1994 kia sephia moodel aracım var ama yaptıracak daha doğrusu anlayan bir ustaya daha denk gelmedim.Malum yetkili servis için eski bir araç eğer kia marka araçlardan anlayan bildiğiniz bir usta var ise paylaşırmısınız?Akdeniz sanayide 1.500 TL harcadım içime sinen tek noktası olmadı sadece para almayı biliyorlar üzücü bir durum.Usta konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.Saygılar.

4. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    Forum kurallarını okuyup kendinizi tanışma konusunda tanıtabilir misiniz. Teşekkürler

5. TURKUAZ28

TURKUAZ28 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    21
    Gerçek Ad-Soyad:
    YUSUF D
    Araç Modeli:
    kıa sportaje plus
    9 senede 3 arac degiştirdim... gittiğim yetkili servislerin hiçbirinden memnun degilim... sanki kendilerine mahkummuş gibi bir izlenim veriyorlar...araç garantisi bittikten sonra gittiğim özel servisler çok daha iyi, güleryüzlü...

6. umutd07

umutd07 Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    631
    Gerçek Ad-Soyad:
    Umut dürüş
    Araç Modeli:
    2008 cerato Ex
    Biz arabayı 2008 de Günlasdan almıştık memnunduk hayırlı olsun tekrar gördüm yeni tabelayı :)

7. fatih.koz

fatih.koz Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    543
    Gerçek Ad-Soyad:
    B. Fatih KOZ
    Araç Modeli:
    Cerato EX Advance 1.5 CRDi / 2006
    @silverhawk07 Mustafa bey selamlar, geçen hafta sizin oradan (yan yoldan) geçerken fark ettim ... "Balaban Nissan" yazıyordu sadece, bizim tabelalar sökülmüş :( Siz halen orada mısınız ? Oradaysanız uğrayayım bir çay içeyim, yok değilseniz hiç boşuna girmeyeyim içeri ;)

8. dorukhanss

dorukhanss Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçek Ad-Soyad:
    MUHARREM DORUKHAN SAKAROĞLU
    Araç Modeli:
    KİA RİO SEDAN BENZİN 2007
    Mustafa bey konunun yeri burası olmayabilir ama bir sorum olacak. 2019 Kia sportage 1.6 gdi cool Benzinli sıfır antalya bayiinde mevcut mu? Mevcut değilse sipariş kaç günde ulaşır. Bilgilendirirseniz sevinirim

Bu Sayfayı Paylaş