10 Kasım LPG KABLO

ELAZIĞ KİA SERVİS-BAYİİ KAPANDI..

'Kia'dan Haberler / Yenilikler' forumunda bebeto016 tarafından 22 Eylül 2013 tarihinde açılan konu

1. ism@il

ism@il SUPER MODERATOR

Alınan Beğeniler:
    4.793
    Gerçek Ad-Soyad:
    ism@il
    Araç Modeli:
    Sportage 2012 gsl plus
    :(

2. bebeto016

bebeto016 Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    1
    servisimize kavuştuk..

ama olay şaka gibi...

anlatayım..;

2010da 2009 model siyah honda civic aldım. yaklaşık 3-4 ay sonra ışıklarda yanyana durdugumuz inşaat mikser aracı yandan kapıma vurdu. servise götürdük ..il boyamada rengi tutturamadılar. kabul etmedim 2. boyamayı yapmalarına ragmen tonu yine ayarlayamadılar. yine yüz göz olup itiraz ettim. bununla beraber montajını yapamadıkları krom kapı çıtalarını beceriksizliklerini örtmek için saglam diğer kapının çıtalarını dibini kaldırarak takamadıkları kapı çıtalarına benzetmeye çalıştılar. bu yaptıklarını bir türlü kanıtlayamadım. servisi honda türkiyeye şikayet ettim ama şirecinin şahidi bozacı misali birbirlerini satmadılar. bende ağzıma geleni hem hondatürkiyeye hemde servis çalışanlarına söyleyip çıktım. ve hayatım boyunca elazığ honda ÇELİK servisi ve honda markasını kötüleyeceğimi söyledim. çok sevdiğim beğendiğim hayranı oldugum hondamı satacagımı bir dahada tanıdıgım arkadaşlarıma honda aldırmamak için elimden geleni yapacaggımı söyleyip arabamı sattım..
    ama maalesef elazığ kia servis ve bayiliğini honda-citroen-mazda bayiliği ve servisliğini yapan ÇELİK firmasına verdiler:))))

bu arada bu olaydan 1 ay sonra satış bölümünden bir bayan memnuniyet anketi için aradı olayı anlattım olaydan haberdar değiliz dediler .. bunun üstüne bana bir yağ bir iltifat özür.. dedi hemen bu olayı takip edip mağduriyetinizi telafi edicez dediler kapatış o kapatış ne arayıp ne sordular:)))

kısacası çok sevdiğim hondamı satmama sebep olan elazığ ÇELİK umarım kiada aynı sıkıntıları yaşatmaz..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Aralık 2013
  3. Mahir

Mahir Moderator Moderator

Alınan Beğeniler:
    3.737
    Gerçek Ad-Soyad:
    mahir
    Araç Modeli:
    .
    zaten insanın istemedigi ot burnunun dibinde bitermiş hakkınızda hayırlısı olsun

4. heh

heh Yönetici Yönetici

Alınan Beğeniler:
    9.420
    Gerçek Ad-Soyad:
    Hakan Y.
    Araç Modeli:
    Eski Ceratocu
    Zihniyet bu şekilde olan servis kia da da honda dan geri kalmayacaktır.

Bu Sayfayı Paylaş