10 Kasım LPG KABLO

kötü bir kaza

'Video / Müzik' forumunda gogo46 tarafından 29 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. ReNe

ReNe Super Moderator Super Moderator

Alınan Beğeniler:
    2.112
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çaşkurlu
    Araç Modeli:
    BMW 116 D 1.5l 8 ileri Zf
    Yani araç bakımlıysa , lastikler kaliteliyse , araç içinde fazla ağırlık yoksa kısa sürelerde bu hızlarda gidilebilir . Rio Sporty için konuşabilirim ara ara 5-10 dakikadan fazla olmamak kaydıyla 160-186 larda gezdim hissediyorsun güven veriyor yan rüzgardan etkilenmiyor ama ne olursa olsun D segmenti ve E segmenti araçların hissini vermiyor .
    Misal bu videodaki gençler araca mühendisliğinin verdiği limitten daha fazla motor gücü eklemişler , artık güvenlik sistemlerinide bir şekilde bypass mı yaptılar nedir olan olmuş ..

2. cerato_dde

cerato_dde Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    38
    Gerçek Ad-Soyad:
    fatih serilmez
    Araç Modeli:
    kia
    Ben dandik araba ile zorlandigindan bahsetmedim eger bana atildi ise msj yani araclari o yolda denemek bile sakat iki serit birde yol aydinlatmasi zayif heran hersey olabilir kacacak hic bir yer masum insanlarda zarar gorebilir karsi seride ziplasan karsidaki araca o hizlarla girsen masum insanlarin canina sebebiyet vermekten vicdanin bi omur boyu sizlamazmi aracini denicekseb cikarsin otobana silivriye yada tekir daga dogru 4 serit yol helede gece bir allahin kulu dahi yok yol kaymak gibi tabiri caiz ise yani bu denemeler iki seritli yolda hele gece yapilacak işler r degil

3. Besher

Besher Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    220
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mehmet Beşir Dirlik
    Araç Modeli:
    Cerato koup
    Valla segment ne olursa olsun tüm araçlar bana göre dandik abi, Euro Ncap testleri bile 70 Km/h hızlarla yapılıyor sabit bir duvara çarptırılan araçların hali perişan. 160-180 arası yapılan kazalarda kurtulam tamamen verilmiş sadaka ve dualara bağlı bence :)

okuma35 ve heh bunu beğendi.
  4. HANİFİ DMC

HANİFİ DMC Ralli Pilotu

Alınan Beğeniler:
    396
    Gerçek Ad-Soyad:
    hanifi DMC
    Araç Modeli:
    kia rio 1.25 fancy
    Eyvallah . Ben Rio m ile 170 civarına çıktım ama yol oldukça geniş duble yoldu. Arada insan denemek istiyor hız tutkusu mu limitleri merak etme mi? Ne derseniz diyin hepimizde vardır Benzer seyler çünkü biz araba sürmeyi seviyoruz bir kere. . . Onun dışında tabiki başka kişilerin hayatını riske atmamak bir numaralı önceliktir

5. Adastra

Adastra Usta Sürücü

Alınan Beğeniler:
    124
    Gerçek Ad-Soyad:
    Murat Çetinkaya
    Araç Modeli:
    Kia Sorento 2.5 CRDI EX Otomatik 2006
    Can kaybı olmaması güzel. Umarım akıllanma ve uslanma yaşanmıştır. Arkadaşlar bu tarz hareketler hukuksal manada suç. Trafiğe açık alanlarda yapılan bu ihlaller can yakar. Merakı olan piste gitsin, orada zorlasın limitleri. Tavsiyem budur. Allah esirgesin.

okuma35 bunu beğendi.
  6. erdemegt

erdemegt Sürücü

Alınan Beğeniler:
    44
    Gerçek Ad-Soyad:
    Erdem
    Araç Modeli:
    Nissan Qashqai 1.2 DIG-T Skypack
    Sıkıntı Belediye'de.
    Kötü kaderdir ki araç yüksek, gazı bıraktığında araç zaten boşa düşmüş gibi olduğu esnada tümsek aracı sektirince hafif sağa kayıyor ve hizaya getirmek için direksiyonu sertçe sol yaptığında film kopuyor.
    Mersinden Tarsus'a inen otoban yokuşunda bunun gibi sektiren birkaç tümsek var, mitsubishi l200 pikapla 195'te zıplatmıştı, orta şeridin yarısına geldim desem abartmış olmam heralde, tabi dokunmadım direksiyona araç nereye ben oraya :) Videodaki gaz kesme tümsek direksiyon hamlesi aynı ana denk gelince yüksek araç etkisiyle kaza meydana gelmiş.

7. kiatyfn

kiatyfn Acemi Sürücü

Alınan Beğeniler:
    11
    Gerçek Ad-Soyad:
    Tayfun
    Araç Modeli:
    Ford Mustang
    O süratta gayet normal bir kaza. O kadar hızlı gidecek ne vardı?

8. mmcctt77

mmcctt77 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    18
    Gerçek Ad-Soyad:
    Cenk
    Araç Modeli:
    SPORTAGE
    Bu araç mitsubishi mi?
    lancer evo zannettiler herhalde..

Bu Sayfayı Paylaş