10 Kasım LPG KABLO

Kumanda ile Kapılar Açılınca İç Aydınlatmanın Yanması

'Teknik Sorunlar ve Çözümleri' forumunda cutevagrant tarafından 11 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

1. cutevagrant

cutevagrant Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa Öztürk
    Araç Modeli:
    2013 - Kia Rio Fancy 1.4 Crdi
    Merhaba Arkadaşlar ;

Aranıza yeni katıldım bende 2013 Model Kia Rio Fancy Modelini aldım bir kaç sorum olacak .

1 - Ben aracımı kumanda ile açtığım zaman iç aydınlatmaların yanmasını istiyorum bunu yapabilirmiyiz bu mümkünmüdür .
    2 - Araç araç kaloriferi açtığım zaman klima kendi kendine devreye giriyor sürekli kapatıp açıyorum öyle düzeliyor yada sistematik bir şekilde kendisi devreye giriyor .
    3 - Aynalarım içeriden katlanıyor ama kumanda ile katlanmıyor bunun için modül gerekliymiş bende aldım ama elektrikçi bağlayamadı soketli olanı varmış ama piyasada soketli olarak yok bunu nasıl çözebiliriz .
    4 - Kia rio yedek sigorta bulamıyorum bir kaç servise uğradım onların ellerin de de yok bunları nasıl nerden temin edebiliriz .

İyi Günler , İyi Çalışmalar .

2. cutevagrant

cutevagrant Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa Öztürk
    Araç Modeli:
    1- Şıkkı Hallettim üzerinde düğme varmış onu aktif ettiğimde çalıştı dikkat etmemişim.

3. karasahin90

karasahin90 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    5
    Gerçek Ad-Soyad:
    Salih ŞAHİN
    Araç Modeli:
    Cerato 2004 1.6 16v EX
    2. Şıkkı soylıyım yakin zamanda kendim yaptim. Analog olandan bahsediyirum Sicak soguk ayar düğmesine bir kac kez bas cek yapildiginda oradaki isik yanip sonecek ve o sekilde deaktif olacak

4. bluerose1

bluerose1 Sürücü

Alınan Beğeniler:
    44
    Gerçek Ad-Soyad:
    Semih Kahraman
    Araç Modeli:
    2013 KIA RIO 1.25 Fancy
    2 - dijital cleanair klima mevcut bizde.araç içindeki ortam havasını nemi kendisi algılayıp klima otomatik devreye giriyor.İçerideki hava normale döndüğünde kendisi otomatik devreden çıkar ben tecrübe edindim.İllaki kendim kapatacam derseniz.Ön cam buğu çözücüye basın sonra klima tuşuna basılı tutup diğer parmağınızla iç hava sirkülasyon tuşuna(geriye doğru ok) arka arkaya 5 kere basın devre dışı kalır ama bir müddet sonra yine devreye giriyor denedim.
    3- Ayna katlama modülü forumda bir arkadaş yapmıştı.Birebir rio uyumlu modül yok ama sportage uyumlu modül var aliexpreste.sadece araç katlama soketine giren kısımdaki kabloların tersyüz edilmesi gerekiyor demişti.Diğer ucunu araçtan gelen sokete direk bağlayınca çalıştırmış.detaylı bilgisi forum konularında ve youtube da var. http://www.kiaclubtr.com/threads/ki...a-katlama-moduelue-montaji.12833/#post-256959
    4- Mini bıçak sigorta diye aratın çıkıyor. https://urun.n11.com/sigorta/yeni-m...ta-seti-25-lik-kutu-10-15-20-25-30-P309444561

Serdar ve cutevagrant bunu beğendi.
  5. cutevagrant

cutevagrant Sürücü

Alınan Beğeniler:
    13
    Gerçek Ad-Soyad:
    Mustafa Öztürk
    Araç Modeli:
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş